Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a tazminat ödemeye mahkum edildi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 3 ayrı davada Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a 95 bin TL manevi tazminat ödemeye mahkum edildi.

13 Temmuz 2018 Cuma 10:58
Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a tazminat ödemeye mahkum edildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Kılıçdaroğlu aleyhine açtığımız üç ayrı manevi tazminatdavasında, Mahkeme toplam 95 bin TL manevi tazminata hükmetti. 

Yargının bu kararlarının, düzeyli,seviyeli ve hakaret içermeyen bir muhalefet diline vesile olması en büyük temennimizdir" ifadesini kullandı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma 10:58

YORUM YAZ

 • kayıkayı8 ay önce
  kendi cebinden ödeyecek değilya.chpkk ödeyecek tabiki
 • AzizAziz8 ay önce
  Kılıçdaroğlu bu paraları nereden buluyor. Ödediği tazminatları maaşı karşılamaz.
 • eminemin8 ay önce
  AdamAdam ettiği hakaretler yüzünden Erdoğan’a neredeyse servet ödedi! Bir de mal varlığını açıkla demez mi!!
 • kayıkayı8 ay önce
  bu tazminat paralarıyla ekmek arası döner v.s meydanlarda ikram edilsin halka.kocamanda bi afiş gıvıttırolunun reise ödediği tazminat paralarının karşılığıdır afiyetle yiyin.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019