Yenilmekten bıkmayan Kılıçdaroğlu şimdi de batıl inançlara bel bağladı

Seçimlerin müzmin mağlubu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Balkan geleneği olarak taktığı marteniçka bilekliği leyleği görmesinin ardındançıkardı. CHP'liler şimdi Kılıçdaroğlu'nun dileğinin kabul olup olmayacağını merak ediyor.

25 Mart 2019 Pazartesi 10:26
Yenilmekten bıkmayan Kılıçdaroğlu şimdi de batıl inançlara bel bağladı

Her girdiği seçimi kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu 31 Mart seçimlerinde AK Parti'ye karşı zafer elde etmek için batıl inançlara bel bağladı.

Dilek tuttu, bileklik bağladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kazanmak için son çareyi gittiği Kırklareli'de verilen marteniçka bilekliğinde buldu. Kılıçdaroğlu, bir Balkan geleneği olarak bilekliği taktı ve leylek aramaya başladı. Rivayete göre; marteniçka bilekliği takan kişi bir dilek tutuyor, leyleği gördüğünde ise dileği kabul olacak anlamına geliyor ve bilekliği çıkarıyor.

Bileklik çıktı

Düne kadar gittiği programlarda Kemal Kılıçdaroğlu'nun bilekliği, sol bileğinde gömleğinin manşeti altından gözüküyordu, Kılıçdaroğlu'nun dün çekilen görüntülerinde ise bileklik görülmedi.

Recep Tayyip Erdoğan'a karşı girdiği 9 seçimi kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu, başka bir konuda dilek tuttu mu bilinmez ama seçimleri kazanmak istediği kesin.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Mart 2019 Pazartesi 10:26

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Mayıs 2019