Kedicik rezaleti tek tek anlattı...Çıplak namaz kıldırmış!

'Adnan Oktar' soruşturması bütün hızıyla sürerken kirli yapıya ilişkin geçmiş dönemde açılan soruşturmalardaki bilgiler de tek tek ortaya çıkmaya devam ediyor.

13 Temmuz 2018 Cuma 10:38
Kedicik rezaleti tek tek anlattı...Çıplak namaz kıldırmış!

Adnan Oktar ve adamları hakkında açılan ancak 2013'te zaman aşımından düşen davanın dosyasındaki 'Gizli Tanık' ifadeleri örgütün o dönemdeki faaliyetlerine de ışık tutar mahiyette... Bu soruşturmada '3 Numaralı Gizli Tanık' olarak ifade veren bir mağdur, Adnan Hoca grubunun içinde kaldığı dönemde yaşadıklarını bütün ayrıntılarıyla anlatıyor.  

"TELKİNLERE İNANDIM"

İfadelerdeki detaylar yapılanmanın içindeki çarpık ilişkileri ve yapının nasıl işlediğini de ortaya koyuyor. Örgüte çocuk yaşta girdiği anlaşılan ve örgüt içindeki 40'tan fazla kişiyle ilişkiye girdiğini söyleyen gizli tanığın ifadeleri şöyle: 

"16 yaşımdayken, sonradan Adnan Hoca grubundan olduğunu öğrendiğim bir şahısla tanıştım. Bana dini telkinlerde bulundu, ibadet etmem gerektiğini ve bu ibadeti herkes tarafından bilindiği şekilde değil de günde iki vakit; sabah akşam ikişer rekât halinde ve her rekâtta birkaç kelime söyleyerek yapabileceğimi söyledi. Hatta çırılçıplak da yapabileceğimi söyledi. Bana mantıksız gelmişti ama yapılan telkinlerle ben de buna inanmaya başladım. Kısa bir süre sonra beni grubun diğer üyelerinin de kaldığı evlere götürmeye başladı. Erkek arkadaşımın telkinleri sonucunda kendisinin grubundaki diğer arkadaşlarıyla birlikte olmamın sevap olacağına inanmaya başladım."

"HASTALIK KAPTIM"

"Bu dönemde arkadaş grubunun üyesi olan A.T, A.A, A.Ç, A.A.B, A.A, A.K, B.B, B.Y, B.S, H.A, C.Y, C.G, E.E, F.T, F.K, H.E, İ.T, K.K, M.M, M.D, N.A.K, N.N, O.B, U.Z, Ö.B, A.S.E, S.U, S.A, S.S, S.K, S.M, T.K, U.S.T adlı şahıslarla çeşitli şeklilerde ilişkiye girdim. Bu ilişkiler sebebiyle cinsel hastalıklara yakalandım. Tedavi gördüm. Bu hastalıklara diğer bazı kızlar da yakalanmıştı. Doktor bu hastalığın sebebini çok eşlilik olarak açıklamıştı. Grubun içinde 'Cariye' olarak bilinen kızların evine gidip gelmeye başladım. 'Abi' olarak nitelendirilen Adnan Hoca'nın yazdığı iddia edilen kitaplar sürekli okutuluyordu. 'Kardeşler' olarak nitelendirilen grubun evlerinde de sürekli ilişkiler oluyordu. Buradaki B.G, T.A.T, D.A, Ç.Y, S.S, B. ve İ. adlı kızlar da aynı şeyi yapıyordu." 

"TEVRAT ANTALYA'DAN ÇIKACAK"

"Adnan Hoca'dan '100 senede bir gelen kurtarıcı' olarak bahsediliyordu. Erkeklerle ilişkilerin Kardeşler'e ve Adnan Hoca'ya itaatin bir gereği olduğu, bunun bir 'hizmet' olduğu ve karşılığının da öbür dünyada görüleceği söyleniyordu. Onların arasından ayrılanın da cehenneme gideceği söylenerek sürekli baskı yapılıyordu. Grup üyelerine ağırlığın cinselliğe değil dini bilgilere verilmesi gerektiğini söylediğimde Abi'nin (Adnan Hoca) bu konuları iyi bildiğini, sadece itaat etmem gerektiğini söylediler."

"LÜKSÜN CAZİBESİ..."

"Evlerdeki koltuklar genelde altın varaklı aynalar, plazma televizyonlar, şirketlerde de genelde deri koltuklar kullanılarak lüks ve cazip bir hava oluşturuluyordu. Özellikle yatak odalarında yatağın karşısında aynalı bir dolap olurdu. Kişinin kendi boyun bölgesi ve (bazı mahrem noktalarına) bakması haram kabul edildiğinden bu bölgelerin ancak aynaya bakılarak görülebileceği söyleniyordu. Bir gün Ortadoğu'ya hâkim olunacağı, Antalya bölgesinden Tevrat'ın en eski halinin çıkacağı, bunun da bizim kutsal kitabımız ile aynı olacağı söyleniyordu. Kardeşler 'Abi'yi hayvanlarla konuşurken gördüklerini söyleyerek onu gözlerinde büyütmeye çalışıyorlardı." 

"İNCE BEL" KONTROLÜ

"Evdeki 5 kişiyle birlikte Adnan Hoca'nın Vaniköy'deki evine gittik. Gitmeden önce kardeşlerden birisi bana açık dekolte bir elbise giyerek gitmemi söyledi. Ancak ben kapalı bir kıyafetle gittim. Adnan Hoca geldiğinde yine kardeşlerin telkiniyle ayağa kalktım. Adnan Hoca oturduğu yerden yanına çağırdı. Elleri ile bellerimizin inceliğini kontrol etti. Dudağımı eliyle aşağı yukarı ittirip ağzıma baktı. Kitaplarını okumamızı, kardeşleri dinlememizi, şirket işlerine yardımcı olmamızı söyledi. Bir kadın ve erkeğin yalnız oldukları zaman ilişkiye girmeleri yasaktı. İlişki sırasında bir erkek odaya rahatlıkla girip çıkabiliyordu. Bizi ailelerimizden soğutmak için ailelerimizin 'münafık' olduğu söyleniyordu. Birinin tercih edilmesi gerekirse kendilerinin tercih edilmesi gerektiği ancak aileler tarafından para verilir ve bu paralar da 'Kardeşler' için harcanırsa ailelerin sevaba gireceği anlatılıyordu. 'Adamlık Dini' diye bir kitapları vardı. Bizim için ölçü bu kitaptı. Dış dünyayla temasa geçmeye başladığımda yaptığım şeylerin ne kadar korkunç şeyler olduğunu anladım. Bu şahıslarla irtibatı kestim."  

(Milliyet)

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma 10:38

YORUM YAZ

 • hercaihercai8 ay önce
  Ahmet, bunlara dokunmak icin sistem degismesi lazimdi, o da oldu. Yeni Turkiye ve sistemi bundan boyle, boyle sarlatanlara asla izin vermez, aninda yaklar ve hapseder! Yargi bile bunlarin elinde.
 • MisafirMisafir8 ay önce
  Evet bunlarda fetoșun, daha bozuk versiyonu
 • MisafirMisafir8 ay önce
  Evet bunlarda fetoșun, daha bozuk versiyonu
 • MisafirMisafir8 ay önce
  Bu gençlerimizin bu durumlara düşmelerinin temel sebebi, dini bilgiden yoksun olmaları. Kurtulduklari için sadaka verip. İslam ilmine yonelmeleri en güzel tedavi yöntemi. Allah yardımcıları olsun
 • EoEo8 ay önce
  Söyleyecek söz yok şeytan Ve sülalesi
 • ALAYKAALAYKA8 ay önce
  ACUN ILICALIYA NE ZAMAN DOKUNACAKLAR ACABA ???????????????????????????
 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş8 ay önce
  bu adnan oktar gibiler zengin kesim. bizdede adalet MÜLKün temeli olduğu , bunlardada mal Mülk olduğu müddetçe , yargının içi leşlerden vede rüşvetçi ve fatöşçü hakimlerden temizlenmedikçe bu iş havanda su dövmeye benzer. bunlar ön kapıdan girer arka kapıdan çıkarlar. reis ilk iş bu yargıdaki pislik fatöşçü hakimleri temizle derim.
 • ahmetahmet8 ay önce
  hiç kusura bakmayin ama bu ayip oktar namussuzun degil... o kendine tevdi edilen görevi yapiyordu... bu ayip Devletimizin. bu namussuz ahlaksiz adam masallahlariyla, insallahlariyla, dansöz oynatmalariyla senelerdir faaliyetlerini yürütüyordu. Kim bilir kaç kisi magdur oldu, kim bilir kaç kisi zehirlendi, peki devlet simdiye kadar neredeydi ? sormazlar mi arkadas ? Bu devlet niye bu kadar yavas isliyor ? Alparslan Kuyul cemaati bir gecede dagitildi, bu oktara niye seneler boyunca hiç dokunulmadi ? iste bu ayip ilk israda devletin, kim ne derse desin !
 • misafirmisafir8 ay önce
  SIRA DA ACUN ILICALIBUNUNLA İLGİLİ OLANSANATÇILAR DEVLET ADAMLARI KİM VAR KİM YOK TOPLANSIN. SONRADA ZENGİNLEŞEN DİĞER CEMAATLER
 • atalayatalay8 ay önce
  VURAN VURANA !O KADARMADEM CANIN YNAIYOR BİR ŞEKİLDE İSTERSEN TELEFON BLUP POLİSİ ARAYABİLRDİNİZBURADA ZORLA TUTULUYORUZ DİYE ? AİLENİ ARAYABİLRİDN? BU FERYDA HİÇ BİR KİMSE TARAFSIZ KALMAZDI ! AMA ZEVK PARAİŞLİŞKİ HR TÜRLÜ LÜKS HOŞUNUZA GİTTİ ŞİMDİ HİÇ BIDI BIDI ETMEYİN KEYİFLE NE DENSE YAPTINZI İTİRAZ ETMEDEN İZZET ŞEREFİN OLSA CANINA KIYARDIN
 • PolatPolat8 ay önce
  Dini, siyasete alet edersen, oy almak için her yolu mubah görürsen, abdest alırken, namaz kılarken fotoğraf çektirip reklam edersen yolu açmış olursun, başkaları da böyle yapar. Bu manyak gibi daha niceleri var, sözde tarikat şeyhi. Türk halkının dini duygularını sömürüyorlar, hükümet sadece seyrediyor.
 • kemalkemal8 ay önce
  ezanı yasaklayan ,zemzemi döktüren, kuranı kaldırmaya çalışan dini yok etmeye çalışanların mahsulleri...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mart 2019