Tuğçe Kazaz'dan 'İmamoğlu' yorumu: Başkanlık süresi uzun soluklu olmayacak

Tuğçe Kazaz resmi olmayan sonuçlara göre seçimi kazanan Ekrem İmamoğlu'nu tebrik ederken "Başkanlık süresi uzun soluklu olmayacaktır. Maskeler düştükçe maksadın İstanbul Belediye Başkanlığı olmadığını ve amacın çok daha farklı olduğunu hep beraber göreceğiz." ifadelerini kullandı.

25 Haziran 2019 Salı 11:52
Tuğçe Kazaz'dan 'İmamoğlu' yorumu: Başkanlık süresi uzun soluklu olmayacak

Söylemleri ve paylaşımlarıyla gündeme gelen Tuğçe Kazaz geride bıraktığımız 23 Haziran seçimleri ile ilgili paylaşımları sosyal medyada gündem olmuştu. Kazaz, resmi olmayan sonuçlara göre seçimi kazanan Ekrem İmamoğlu için yaptığı nitelemelerle dikkat çekmişti.

"Başkanlık süresi uzun soluklu olmayacak"

Tuğçe Kazaz'dan Ekrem İmamoğlu'na tebrik mesajı geldi. Ünlü manken 6 Mayıs'taki twitini tekrar paylaşarak "Ekrem İmamoğlu'nu tebrik ediyor ve sonucun hayırlı olmasını diliyorum. Fakat daha önce de belirttiğim gibi başkanlık süresi uzun soluklu olmayacaktır. Maskeler düştükçe maksadın İstanbul Belediye Başkanlığı olmadığını ve amacın çok daha farklı olduğunu hep beraber göreceğiz."

"Yakıtını yalakalıkta arayanlar davaya zarar vermiş olabilir"

Tuğçe Kazaz, "Davadan sapanlar ile paraya tapanlar, yakıtını yalakalıkta, istikbalini ise el-etek öpmekte arayanlar bu davaya zarar vermiş olabilir. Yolda küsmek de olur darılmak da ama davadan vazgeçmek olmaz. Dava erleri değişir, dava değişmez. Mevzu Bismillah deyip yeniden başlayabilmektir" seçim sonrası değerlendirmede bulundu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Haziran 2019 Salı 11:52

YORUM YAZ

 • börübörü24 gün önce
  aha gerçek yunanlı arayan akepeliler bak ortaya çıktı yunanlı.
 • Ahmet Faruk Çarıkcıoğlu Ahmet Faruk Çarıkcıoğlu 24 gün önce
  FETÖ ile nasıl mücadele ettiysek, bir fetöş İstanbul'un belediye başkanı oldu. Fetöşler hükümet ve devlet aleyhinde, gerekse bireysel anlamda kişiler hakkında müthiş bir kara propaganda faaliyeti yürütüyor. Devlet gerekli refleksi gösterip her türlü karalamayı boşa çıkarmalı. İstanbul seçimler bu yüzden böyle sonuçlandı. Deli saçması şeylerle insanların beynini sulandırdılar.
 • AbdullahAbdullah24 gün önce
  AKPnin davasının sahibi Tuğçe Kazaz oldukça daha çok kaybeder seçim.
 • meyyidmeyyid24 gün önce
  bizede ağzın bal yesin demek düşer..
 • Ali KOÇAli KOÇ24 gün önce
  TUTARLILIĞIYLA herkesin ağzını açık bırakan tuğçe kazas tan bahsediyorsunuz değil mi....
 • enver ç.enver ç.24 gün önce
  ya bu kadını haber bile yapmayın ne olur .. neresinden tutsan ofsayt biri ..

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Temmuz 2019