Kayserigaz E-Devlet’te

Kayserigaz,müşterilerine daha iyi hizmet sunmak amacıyla artık doğalgaz abonelik işlemlerinin e-Devlet Kapısı üzerinden de yapılabileceğini açıkladı.

25 Nisan 2019 Perşembe 09:08
Kayserigaz E-Devlet’te

Kayserigaz,müşterilerine daha iyi hizmet sunmak amacıyla artık doğalgaz abonelik işlemlerinin e-Devlet Kapısı üzerinden de yapılabileceğini açıkladı. e-Devlet sistemine entegre olarak gerçekleştirilen bu proje sayesinde, Kayserililer turkiye.gov.tr adresi üzerinden abonelik işlemlerini yapabilecek, abonelik bilgilerine ve geçmişe yönelik ödeme, borç bilgilerine erişim sağlayabilecekler.


Kayserigaz’ın müşterilerine daha kaliteli ve sürdürülebilir hizmet sunmak amacıyla ortaya çıkardığı e-Devlet Kapısı uygulamasında yer alma fikri geliştirilerek, arzu eden müşterilerin abonelik merkezlerine uğramadan internet olan her yerden e-Devlet şifreleri ile abonelik yaptırabilmelerine, var olan aboneliklerini sonlandırabilmelerine imkan sağlandı. Kayserigaz Müşteri Hizmetleri Yöneticisi Demet Koç, doğalgaz abonelerinin e-Devlet uygulamasında abonelik işlemlerini yapabilmelerinin yanı sıra, borç sorgulamalarını da gerçekleştirebileceklerini, yaptıkları doğalgaz abonelik sözleşmelerini müşteri merkezlerine gelmeden iptal ettirebileceklerini de belirtti.


Kayserigaz Müşteri Hizmetleri Yöneticisi Demet Koç, müşteri memnuniyetinin Kayserigaz’ın en duyarlı olduğu konulardan biri olduğunu belirterek, bu proje ile abonelerin işlerini kolaylaştırıp onların taleplerine hızlı cevap verebiliyor olmaktan mutluluk duyduklarını sözlerine ekledi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Nisan 2019 Perşembe 09:08

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Mayıs 2019