• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kına gecesinde damadına dehşeti yaşatan kayınpederin ifadesi kan dondurdu

Düğün öncesi anlaşmazlık nedeniyle kaçan çift, kayınpederin ısrarı üzerine kına gecesi yapılacak umuduyla köye döndü. Ancak sinsice plan yapan kayınpeder, herkesin gözü önünde damadın boğazını kesti.

Yeniakit Publisher
2019-10-23 11:38:00 - 2019-10-23 11:51:14
Kına gecesinde damadına dehşeti yaşatan kayınpederin ifadesi kan dondurdu

Gaziantep’te Eser Efsane (32), ailesinden istediği Damla Efsane ile iki ay önce önce nişanlandı, kısa süre içinde de resmi nikah kıydı. İki aile arasında düğün hazırlıkları nedeniyle bir tartışma çıkınca Damla Efsane’nin babası Mehmet G., düğüne izin vermeyeceğini söyledi.

"Kına gecesi bizim evimizde yapılacak"

Kavga büyüyünce genç çift, Kahramanmaraş’a kaçtı. Bir süre sonra arabulucular devreye girdi. Mehmet G., “Tamam, düğüne izin vereceğim ama kına gecesi bizim evimizde yapılacak, kızım evden gelinlikle çıkacak.” dedi.

Oynarken boğazını kesti

Bu söz üzerine Gaziantep’e dönen Eser ve Damla Efsane, 20 Eylül’de baba evinin önündeki sokakta düzenlenen kına gecesine katıldı. Halayların çekildiği gecede Mehmet G. de damadıyla sık sık fotoğraf çektirdi.

Mehmet G., gecenin sonuna doğru kızıyla çiftetelli oynayan damadının arkasından yanaştı ve beline sakladığı bıçakla boğazını kesti.

Halay çekenlerin üzerine biber gazı sıktılar

Oğlu ve bir akrabası da oğlunun boğazının kesildiğini görüp müdahale etmeye çalışan anne Meryem Fidan’ı, dört yerinden bıçaklayıp ağır yaraladı. Saldırganlar, halay çeken davetlilerin üzerine de biber gazı sıktı.

Olaydan sonra gözaltına alınan Mehmet G., eşi Ayyuş G., oğlu Cafer G. ile Damla’nın dayısı Gökhan G. tutuklandı.

Mehmet G. ifadesinde “Damadımı herkese ibret olması için kına gecesinde öldürdüm. Onu öldürmekte kullandığım bıçağı da bir hafta öncesinden taşımaya başlamıştım.” dedi.

"Gözlerim kör olsaydı da görmeseydim."

Ölümden dönen anne Meryem Fidan, “Gözlerim kör olsaydı da oğlumun boğazının kesildiğini görmeseydim.” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

adanalı

Yuuh senin gibi bir baba bozuntusuna Allah sen kahretsin inşaallah alçak.
 • Yanıtla

ahmet

VAY KANI BOZUK KÖPEK, CANI SEN Mİ VERDİN Kİ ALMAYA KALKTIN. ŞEREFSİZ. SULH YAPIP SONRA GADRETMEK NEDİR? UĞURSUZ İT. SENDEN ZATEN KAYIN PEDER OLMAZMIŞ.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23