Kaş Bezirgan yolu asfaltlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kaş’ta Bezirgan ve Kalkan Mahalleleri arasında açılan yeni yolu asfaltla kaplayarak, vatandaşın hizmetine sundu.

27 Mayıs 2019 Pazartesi 12:50
Kaş Bezirgan yolu asfaltlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kaş’ta Bezirgan ve Kalkan Mahalleleri arasında açılan yeni yolu asfaltla kaplayarak, vatandaşın hizmetine sundu.Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi, kent genelindeki yol ve asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl Kaş ilçesine bağlı Bezirgan Mahallesi ile Kalkan Mahallesi arasında ulaşımı kısaltacak yeni bir yol açılmıştı. Ulaşımı kolaylaştıracak ve daha güvenli hale getirecek olan yol üzerindeki alt yapı ve sanat yapıları da tamamlandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatıyla Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı asfalt ekipleri 7 kilometre uzunluğundaki Bezirgan-Kalkan yolunu asfaltladı. Uzun zamandır bu yolun hasretini çektiklerini dile getiren mahalle halkı yolun asfaltlanmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür etti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 27 Mayıs 2019 Pazartesi 12:50

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    18 Haziran 2019