• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kahramanlık ve hainlik ırsi midir?

Gazetemiz okurlarından Nevzat Özpelitoğlu, "Kahramanlık ve hainlik ırsi midir?" başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

Yeniakit Publisher
2020-03-09 13:34:00 -
Kahramanlık ve hainlik ırsi midir?

Nevzat Özpelitoğlu/Balıkesir

AK Parti iktidarı ve dolayısıyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm Cumhuriyet döneminde yapılamayan atılımların onlarca katını, 18 yıl gibi kısa bir zaman dilimine sığdırması dünya gündemini şaşırtmaya devam ediyor. Tabii ülkemiz içersindeki yerli batı ajanlarını ve ajan olduğunu hâlâ anlayamamış gafiller güruhunu ve hainler cenahını da.

Ülkemize adeta çağ atlatan, insanımızın yüzünü güldürüp alnını ak ve açık eyleyen gelişmeler sayılamayacak kadar çoktur. Defalarca yazılmasına, ekranlardan anlatılmasına ve özellikle yaşanmasına rağmen hâlâ, ‘’Tayyip bey ne yaptı ki’’ diyecek kadar vicdan yoksunu ve akıl fukarası zavallıların olması maalesef bir kısım Türk insanına hiç yakışmıyor. Hâlbuki vefa, Türk insanının vazgeçilmez meziyetlerinin en başta gelenidir.

Okulları, Üniversiteleri, camileri, otobanları, metroları, köprüleri, hava alanlarını, demiryollarını, kültür dünyamıza getirilen yenilikleri ve diğer yüzlerce eseri yazmaktan kalemler, seyrettirmekten ekranlar, anlatmaktan hatipler yoruldu. Fakat kara vicdanlılar inkâr etmekten bıkmadılar, yorulmadılar..        

Zavallı inkârcılar köprüleri kullanıyorlar, köprüye ne gerek vardı demekten utanmıyorlar. Metroyu, Marmaray’ı, demiryolu ve karayolu tünellerini kullanıyorlar, yeraltı treni ve denizaltı tüneli gereksizdi diye yaygaradan da geri kalmıyorlar. Havaalanlarını kullanıyorlar, dünya çapında hava alanı bizim neyimize, ne gerek vardı diye karalama yapmaktan da bir an olsun geri durmuyorlar. Otoban nimetini tepe tepe kullanıyorlar fakat fitne tohumu ekmekten de vazgeçmiyorlar.

Türk savunma sanayimiz konusunda yaptığımız atılımlarımız bu gafiller ve hainler ordusunun uykularını kaçırıyor, huzurlarını bozuyor. Semalarımızda dolaşan Atak helikopterlerimiz, İHA, SİHA ve güdümlü füzelerimiz, hudut boylarındaki yerli tanklarımız, kirpilerimiz, yerli ağır silâhlarımız denizlerimizdeki muhriplerimiz, kruvazörlerimiz ve envai çeşit silahlarımız yerli ajanları derinden endişelendiriyor. En az İngilizler kadar, Fransızlar kadar, Yunanlılar kadar, Almanlar ve Amerikalılar kadar bu inkârcılar güruhunu telaşlandırıyor ve korkutuyor.

Hele hele kahraman ordumuzun vatan müdafaasındaki zaferlerine zerre kadar sevinemiyor ve adeta kahroluyorlar. “Libya’da, Irak’ta, Suriye’de ne işimiz var” diye düşman ağzıyla konuşup ter ter tepinirlerken, haçlı dünyasının işgallerine muhabbet beslemekten de utanmıyorlar. Tıpkı Osmanlı Cihan İmparatorluğunun yıkılışında İngilizlerle, Fransızlarla işbirliği yapan yerli hainler, ajanlar ve gafiller gibi.

Sultan Abdülaziz ve Sultan Abdülhamid düşmanı İngiliz ve Fransız uşağı hainlerin torunları da günümüzde Tayyip Erdoğan düşmanlığı ve zalim Esed taraftarlığı yapmaktan utanmıyorlar. Çünkü hainlik ve ihanet bu asalakların iliklerine kadar işlemiş. Adamlar anadan doğma hain!.

Tarihimizdeki kahramanların soy olarak ahfadı (torunları) günümüzde yine birer kahraman olarak ülkemizin ve insanımızın hizmetine koşmaktan geri kalmıyorlar, eserlere eserler katabilmek için gecelerini gündüzlerine katarak çalışıyorlar. Buna mukabil tarihimizdeki hainlerin ve satılmışların günümüzdeki ahfadı da (torunları) tıpkı hain ve satılmış dedeleri gibi ihanetlerini sürdürüyorlar.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ŞADUMAN

NE BUYURMAKTA ALLAH (AZZE VE CELLE)KUR'AN'I KERİMİNDE, İ"NSANOĞLU ÇOK NANKÖRDÜR." BİZLERİ NANKÖRLERDEN EYLEMEZ İNŞAALLAH...!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23