CHP'li Kaftancıoğlu'nun ikiyüzlülüğü: Oy için iftar sofrasına oturdu!

Geçtiğimiz günler de iftar programında dua ederken fotoğraf çektiren CHP İstanbul il başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun geçmişte attığı twit ortaya çıktı.

13 Haziran 2018 Çarşamba 15:35
CHP'li Kaftancıoğlu'nun ikiyüzlülüğü: Oy için iftar sofrasına oturdu!

İftar sofrasında dua ederken fotoğraf veren CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun geçmişte  sosyal medya hesabı twitter üzerinden paylaştıkları dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde 'Beylikdüzü İlçe başkanıma, kadın ve gençlik kollarına ve Kadir gecesi iftar sofrasında buluşmamıza vesile olan Belediye başkanımıza sonsuz teşekkürler...' şeklinde bir mesaj paylaşan Kaftancıoğlu'nun 2015 yılında paylaştığı bir twittinde ise Ramazan bayramı hakkında şöyle yazıyor:

 "Atılmadık bir Ramazan tebrik mesajı kalmıştı!"

 

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Haziran 2018 Çarşamba 15:35

YORUM YAZ

 • kalelikaleli7 ay önce
  aslında bunlar oldukları gibi görünseler daha çok inandırıcı olacaklar...gerçekten de öyle..ama saf insanlarıkandırmak için ne gerekirse ve oy devşirme uğruna yapmadıkları kalmaz.göründükleri gibi olmazlar değişik hallere bürünürler.her telden çalarlar işleri bitince de eski tas eski hamam.
 • cemaleddincemaleddin7 ay önce
  Bunlar daha baslangic, bunlar menfaat icin daha cami duvarlarini yalayacaklar yeni sistemde.
 • berzah_berzah_7 ay önce
  oy için yapmadıkları şaklabanlık takmadıkları maske kalmadı,bu millet sizin geçmişinizi gayet iyi bilir,milleti balık hafızalımı sandınız,şimdide din sömürüsüne başladınız,baktılarki bizim tarafta ezan,namaz,oruç yok gidelim bari öbür tarafa bir namaz bir iftarla belki bu milleti kandırırız,yakında muharrem ince minareye çıkıp ezan verirse hiç şaşırmayın,ben der gençliğimde hep minareden ezan verirdim,hatta ramazan gelince minarelerdeki mahyaları ben asardım,hatta bayramlarda bayramnamazıda kıldırmışlığım vardır vs.daha neler neler dilin kemiğimi var yalandan kim ölmüşki
 • bedüzaman bedüzaman 7 ay önce
  müslüman dinden çıktımı bidaha gideceği bir yeryoktur hırıstiyan dinden çıksada güzel hasletleri kalır
 • hakan armanhakan arman7 ay önce
  Üç kağıtçılar sizii,yatacak yeriniz yok sizin
 • erm 026erm 0267 ay önce
  pislik nursuz ne anlarsın o mubarek sofradan
 • Serdar Serdar 7 ay önce
  SOKAK SÜ.TÜGÜ... ÇOCUKLARI ISLAMA VE ALLAHIN DEGERLI BAYRAMLARINASALDIRANSUKENDINI BILMEZLEREBAK HELEBIR OY IÇIN KENDILERININASILBIRCIRKEFLIGIN IÇINEDÜSTÜKLERIHALLERINEBAKIN ... UTANMAZKAFTANCIOGLU DENENSOKAK SÜRTÜGÜNÜN KOCASIDENENALCAKDÜZEMBAZINYARIMSAATTEBIRDOMUZUNYARISINIYIYE BILENYAVURDINSIZLERE BAKCENABETKADINSENBIR KEREIFTARSOFRASINA...OTURMAN ..IÇINBOYABDESIALMAN LAZIMKELIMEYI SAHADET GETIRMEN LAZIM. SIZI CENABETIBLISLERGÜYA O..IFTAR SOFRASINAOTURMAKLAKANDIRACAGINIZIMISANIYORSUNUZMILLETIMIZIDIS GÜÇLERINIÇTEKI TERÖSTLERINTASMALI MÜNAFIKKÖPEKLERIDINIMIZI KIMLERIN POLITIKAYAALET ETTIKLERIBAL GIBIORTADA SIZIDIN DÜSMANLARISIZICIGERIBESPARAETMEYENAHLAKSIZ LARDANSINIZ. SIZIIÇKICILERRAKICILARBIRACILARAYAS LARDANSINIZ
 • ŞAHİN AYKAPŞAHİN AYKAP7 ay önce
  BELKİ DOMUZ YİYEN KOCASI İLE BERABER ALLAH HİDAYET NASİP EDER :)
 • ARİF KARAHAN ARİF KARAHAN 7 ay önce
  Bu görüntüler inşallah samimiyet içerir şekilde olursa bundan toplumun her kesimi kazanır. CHP adına geçmişin karanlığından geleceğe ışık olur diye düşünüyorum. Ne diyelim hayırlı olsun. İnşallah
 • Mahmud AbbasMahmud Abbas7 ay önce
  ahlaksız insan
 • BOYKOTT ISRAELBOYKOTT ISRAEL7 ay önce
  ...igrenc...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ocak 2019