Siyonistler iyice azıttı! Filistinli kadını taşlayarak şehit ettiler

işgalci İsrail askerleri Gazze’de 7 Filistinliyi katlederken ırkçı Yahudi yerleşimciler de Batı Şeria’da Filistinli bir Müslüman kadını taşlayarak şehit etti.

14 Ekim 2018 Pazar 07:39
Siyonistler iyice azıttı! Filistinli kadını taşlayarak şehit ettiler

Terör devleti İsrail askerleri Gazze’de 7 Filistinliyi katlederken ırkçı Yahudi yerleşimciler de Batı Şeria’da Filistinli bir Müslüman kadını taşlayarak şehit etti.

Aracın ön camından giren taşlar, 47 yaşındaki Filistinli Aişe Muhammed Radi’nin başına isabet ederek ölümüne yol açtı. Arabayı kullanan eşi de başına ve göğsüne isabet eden taşlardan ağır yaralandı. Hayatını kaybeden Radi’nin Selfit’in kuzeybatısında bulunan Bidya kasabasından olduğu açıklandı.

200’den fazla şehit

Öte yandan Gazze sınırında 30 Mart’tan bu yana düzenlenen barışçıl “Büyük Dönüş Yürüyüşü”nde, İsrail askerleri göstericilere yine ateş açtı.

Gazze’nin çeşitli bölgelerinde gerçek mermilerle açılan ateşte, 7 Filistinli şehit oldu, 5’i ağır 154 Filistinli ise yaralandı. Filistin Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Eşref el-Kudra gösterilerde yaralanan 21 yaşındaki Muhammed İsam Abbas’ın da kurtarılamadığını ifade etti. Gösterilerin başladığı günden bu yana 200’den fazla Filistinli İsrail askerlerinin saldırılarında şehit oldu. (Yeni Şafak)

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Ekim 2018 Pazar 07:39

YORUM YAZ

 • DocDoc5 ay önce
  kafir alemini müslümanlar olarak birlik olmup BOYKOT etmedikce bunlar bitmez. BOYKOT TEK CARE
 • serkanserkan5 ay önce
  müslümanlar ülkeler birleşmezse her bir müslüman ülkeyi teker teker yıkacaklar.
 • Şamil DagŞamil Dag5 ay önce
  Elindehiçbirgörrüntü yok.Resim yok Kırılmış biraraba camı var. İsrail askerleriSelam verip vizesiziçerimizegiriyor. Milyarlarca tohumu Deterjanı bizesatıror. Onları görmüyorsunuz. Kırıkcamı delil diyemi sunuyorsunuz.
 • adınızadınız5 ay önce
  Video yok.Merasim yok.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019