İyi Partili Ümit Özdağ'a şok! Suç duyurusunda bulunuldu

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Suriyeli sığınmacılarla ilgili söylediği sözleri ve verdiği yanlış rakamlar nedeniyle İyi Parti Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

11 Ekim 2019 Cuma 15:00
İyi Partili Ümit Özdağ'a şok! Suç duyurusunda bulunuldu

Suriyelileri problem olarak gören ve buna ilişkin tepkileriyle gündeme gelen İyi Parti Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, yine Suriyeli mültecilerle alakalı '2040-Demografik Felaket Senaryosu' adında bir sunum hazırladı.

Sunumu sosyal medya hesabından paylaşan Özdağ'a Göç İdaresi Genel Müdürlüğü yanıt geldi.

Özdağ hakkında suç duyurusu 

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Twitter hesabından sunum görüntüsünü alıntılayarak Özdağ'ın söylediklerini ve verdiği rakamları gerçeği yansıtmadığını söyledi. Kurum ayrıca Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını da açıkladı.

İşte o açıklama;

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ekim 2019 Cuma 15:00

YORUM YAZ

 • AhhH bu hayat cekilmezAhhH bu hayat cekilmez1 gün önce
  Umit Özdağ milliyetçi bir sahistir vatanini milletini tüm kalbiyle seven vatandeverdir.o açıdan her ne anlatiyorsa yerden göğe kadar doğrudur haklıdır..Bu beyefendiye dava açmak ihanettir bu millete bu vatana.
 • Nevzat AVCI Nevzat AVCI 2 gün önce
  Sizce şaşmış mı ? Allah Allah
 • ÖmerÖmer3 gün önce
  Bu da zamanında MHP'nin içindeki ajanmış.
 • FerudunFerudun3 gün önce
  Güneydogu'da PKK "yi kuran ermenilere hiç bir sey söylemez.HDP'nin önünde oturan annelere destek olmaz.Suriye harekatini desteklemez......... Bôyle bir milliyetçidir.
 • Mehmet SoyluMehmet Soylu3 gün önce
  O yalanları satın alan müşteri ler olduğu müddetçe bu gibi müfteriler de çok olur
 • İşsiz İşsiz 3 gün önce
  Göç hizmetleri, "Türkiye'de kayıtsız göçmen yoktur." dese ya! Rakam ve istatistikleri olduğu gibi açıklasa ya!
 • nadim hatipoğulları nadim hatipoğulları 3 gün önce
  birda ünvanını koymuş isminin önüne ALLAHCC BÖYLE OKUMUŞ CAHİLLERİN YÜZÜNDEN BİZLERE AFAT VERME YARABBİ BUNLAR ŞEYTANIN OKULUNDAN ALMIŞ DİPLOMAYI ALLAHCC HİÇ BİR MİLLETİ VATANINDAN ETMESİN DÜŞMAN AYAĞI ALTINDA BIRAKMASIN BU CAHİL BUNU YAPARAK REİSE ZARAR VERECEĞİNİN İNCE SİYASETİNİ YAPARAK BU MÜSLÜMAN TÜRK MİLLETİNİN İÇİNE ZEHRİNİ KUSUYOR KUSURA BAKMA EĞER REİSİN NİYETİ ALLAHCC İÇİN BU MÜSLÜMAN TÜRK MİLLETİNE VE ÜMMETE İNSANLIĞA HİMETSE SEN DEĞİL BAK TÜM KAFİRLER KÖPEKLERİNİ SALDIĞI HALDE ALLAHCC İZNİ İLE ZARAR VEREMEZ EĞER YOK NİYET BOZUKSA KİMSE KUSURA BAKMASIN DÜNYA GELSE YARDIM EDEMEZ BİZ ÖNCE ALLAHCC hu.DEVLETİMİZE HÜKÜMETİMİZE GÜVENLİK GÜÇLERİMİZE ORDUMUZA REİSİMİZE sununa kadar güveniyoruz siz güvenmeyin bu MÜSLÜMAN MİLLETİN FERASETİNDEN KAÇMAZ
 • ahmetahmet3 gün önce
  islami insani kaygılardan ne kadar uzak antipatik ve soğuk tip! 
 • Eyt liEyt li3 gün önce
  6 milyon eyt mağduru var. Aileleriyle birlikte bunu 3ile 4ile carparsan24 milyon yapar bukadar madur varken. Yatıp kalkıp suriyeli ler konusu konuşmanıza Bi anlam veremiyorum. 3.cocuklarını dogurdu Bi kısmı vatanı olmayanın geleceği olurmu. Madur ve Türk olan biziz biraz bizi konuşsanız. Evlerine ekmek götüremiyorlar eyt liler iş sizler iş bulamıyorlar. Yaşlarından sebep
 • Doğan MiraçDoğan Miraç3 gün önce
  Çanakkale şehitliğinde yatan şehitlerin isimlerine ve milliyetlerine baksın, kaç tane Suriyeli şehit var...oıjh rumuzlu kardeşim ne kadar doğru söylemiş yüreğine sağlık....
 • oıjhoıjh3 gün önce
  halbuki suriyelilerin büyük dedeleri ve diğer dost islam ülkelerinden yardımımıza türk için savaşmaya gelen büyükdedeler olmasaydı biz asla bu topraklara yerleşik daimi olamazdık kendimize ülke kuramazdık biz bu islam ülkeleri kardeşlerimize çokşey borçluyuz acaba herşeyin farkındamıyız milletçe genel olarak duymayanlar bilmeyenler tarihten bihabesizler tarihi araştırın okuyun öğrenin ta hindistandan yardımımıza geldiler bu topraklara türklerin yerleşmesi için

Günün Özeti

Günün Karikatürü

15 Ekim 2019