• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İtalya da ayaklandı! Gazze’yi kurtarın Filistinli çocuklar İtalya'da anıldı.

Yeniakit Publisher
2023-11-21 10:29:00 -
İtalya da ayaklandı! Gazze’yi kurtarın Filistinli çocuklar İtalya'da anıldı.

İtalya'nın başkenti Roma'da yapılan etkinlikle İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik saldırılarında yaşamını yitiren Filistinli çocuklar anıldı. anıldı.

İtalya'da yaşayan Filistinliler ve İtalyanlar, "Dünya Çocuk Hakları Günü" dolayısıyla dün akşam saatlerinde başkentin Piramide semtinde siyonist İsrail'in Gazze Şeridi’ne yönelik saldırıları sonucunda hayatını kaybeden binlerce Filistinli çocuğu anmak için bir araya geldi.

Etkinlik alanındaki çimlik alana saldırılarda yaşamını yitiren Filistinli çocukların isimlerinin ve yaşlarının yazılı olduğu fotoğrafları, pelüş oyuncaklar, mumlar, karanfil, sembolik mezar taşları ve temsili bebek naaşları konuldu. Ayrıca mumlarla "Save Gaza (Gazze'yi kurtarın)" yazıldı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Leyl....

Daha önce de defalarca yazdigim uzre Halklarinin devlet politikalari ve Bob planina hizmet eden Sionist politikacilar uzerine bir yaptirim gucu yokdur.. Onlar sizin, bizim ki sadece insan! Vicdan insanin icindeki Tanridir.

Selman

TERÖR DEVLETİ İSRAİL e yönelik bireysel boykot yanında tüm müslüman ülke yönetimleri TERÖR DEVLETİ İSRAİL ürünlerini ülkelerine sokmasın, var olanlarını da iade etsinler. Destekleyen ülkeleri liderleri de.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23