THY- Güney Avrupa Haziran

İstanbul Üniversitesinde olaylar çıktı: Gözaltılar var

İstanbul Üniversitesinde iki grup arasında çıkan kavga sonrası 22 öğrenci gözaltına alındı.

13 Mart 2018 Salı 13:05
İstanbul Üniversitesinde olaylar çıktı: Gözaltılar var

Edinilen bilgiye göre İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampusü'nde sabah saatlerinde bir öğrenci karşıt görüşlü öğrenciler tarafından darp edildi. Darp edilen öğrencinin arkadaşlarının da olaya karışmasıyla kavga büyüdü.

Bunun üzerine okul yönetimi durumu polis ekiplerine bildirdi. Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri okula gelerek toplam 22 öğrenciyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan öğrenciler Beyazıt Polis Merkezi Amirliğine götürüldü

Haber Tarihi: 13 Mart 2018 Salı 13:05

YORUM YAZ

 • vatansevervatansever3 ay önce
  bırakın şu siyaseti üniversiteler siyaset yerleri değil hocasından öğrencisine kadar birey olarak ben bu ülkeye nasıl faydalı olurum diye düşünmek gerek üniversite ülkenin ufkunu açmalıekders paralarını düşünmemek veya şucu bucu diye ayrışmamak gerek kim bu ülke için bişey üretiyorsa görevini yapıyor ve maaşını hakediyordur
 • TalatpaşaTalatpaşa3 ay önce
  Kokuşmuş ağzını açan, Türk milleti ve Türkiye aleyinde faaliyette bulunan bütün kürtleri Türk vatandaşlığından atın, devletin sunduğu nimetlerinden men edin. Yeter bu paçavraları besledik.
 • abdoabdo3 ay önce
  öğrenci değil eşkiya yetiştiriyoruz 50 senedir. hiç yakışıyormu ilim irfan görmüş birilerine benziyorlarmı yok. buda bizdeki eğitimin kalitesizliğini gösteriyor. verin verin hocalar her önünüze gelene bol kepçeden diplomalar dağıtın. buyurun size gelecek diplomalı nesli.
 • Dünya faniDünya fani3 ay önce
  Birileri bu beyinsizlere söylemeli İslâmın yayılma ve hüküm sürme dönemi başlamıştır İslamafobi ile durdurulması mümkün değildir avrupa islamlaşıyor tek çareleri müslüman olmalarıdır.
 • mm3 ay önce
  Alçak odaklarca 2019 startı verildi... suriyede zafere ulaşıp ABD/NATO ve 7 düvele diz çöktürdüğümüz sırada yine FETÖ/PKK/DHKB vs ile bunların siyasi parti görünümlü uzantılarının iç karışıklık yaratma amaçlıSÖYLEM VE EYLEMLERİNE DAHA DİKKAT!
 • Ali OSMANLIAli OSMANLI3 ay önce
  KAFİR HAÇLILARININ BESLENDİĞİ YERLERDEN BİRİSİDE ÜNİVERSİTELERDİR BAZI ÖĞRETİM GÖREVLİLERİ İHTİYAKİCİDİR HAİNDİR ÇOCUKLARIMIZA İSLAMİ DEĞERLERİ VE VATANIN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜN NEKADAR DEĞERLİ OLDUĞUNU ÖĞRETME YERİNE KENDİ HAİNCE FİKİRLERİNİ AŞILAMAKTADIRLAR BUNUN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN SINIFLARA KAMERA YERLEŞTİRİP BU FİKİRDEKİ HAİNLERİ TEMİZLEMEK GEREKLİDİR
 • haydahayda3 ay önce
  bu itlere neoluyor arkadaşoturun lanoturduğunuzyerde....
 • kahramankahraman3 ay önce
  kesin pkklılar ile chp lilerdir ortalığı karıştıtanlar

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü