İsmet Özel'den sevindiren haberler gelmeye devam ediyor

Türkçenin yaşayan en büyük şairlerinden İsmet Özel'in artık normal günlük aktivitelerini rahatça yerine getirdiği bildirildi.

21 Mart 2019 Perşembe 13:42
İsmet Özel'den sevindiren haberler gelmeye devam ediyor

Türk şiirinin yaşayan hazinelerinden İsmet Özel'den sevindiren haber geldi.

Geçtiğimiz hafta geçirdiği kalp krizinin ardından kaldırıldığı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavisi sürerken beyin kanaması geçiren Türk şiirinin yaşayan en büyük şairlerinden İsmet Özel, iki kez beyin ameliyatına alınmış ve yoğun bakım servisinde cihaza bağlı olarak uyutularak tedavi edilmeye başlanmıştı.

Tedaviye bir süre daha devam edilecek

Alınan bilgiye göre beyin kanamasının oluşturduğu hayati riski atlatan ve cihazdan ayrılarak uyandırılan Özel, artık normal günlük aktivitelerini rahatça yerine getiriyor. Şairin tedavisine bir süre daha devam edilecek.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Mart 2019 Perşembe 13:42

YORUM YAZ

  • Mehmet Doğan KARS...öğretmenMehmet Doğan KARS...öğretmen1 ay önce
    ELHAMDÜLÜLLAHELHAMDÜLÜLLAH RABIMIZA HAMD OLSUN....TEZ ŞAFİİİSMİYLEŞİFA YETİŞTİRSİN EY HER NEFESTE BİZLERİÖLDÜRÜPDİRİLTENRABBİMİZÜMMETİMUHAMMEDEUYANIŞDİRİLİŞMÜMİNALİMLERİNEDESAĞLIKSIHHAT VERSİN..AZİZKARDEŞİMİZEVE NİCE HASTAOLAN KULLARINA ŞİFA İÇİNDUAEDELİM...MEHMED DOĞANKARS..

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019