İrfan Değirmenci kimdir? İrfan Değirmenci tanzim satış noktası

Tanzim satış nedeniyle marketlerdeki fırsat vurguncularının oyunlarının bozulmaya başlanması bazı çevreleri rahatsız etti. Bunlardan biri de sözde gazeteci İrfan Değirmenci oldu. Tanzim satış kuyruğunda çekim yapan gazeteci İrfan Değirmenci’ye vatandaşlar provokasyon yapmasına izin vermedi. Peki İrfan Değirmenci kimdir?

12 Şubat 2019 Salı 13:05

Tanzim satış noktalarını provake eden İrfan Değirmenci kimdir? Tanzim satış nedeniyle marketlerdeki fırsat vurguncularının oyunlarının bozulmaya başlanması bazı çevreleri rahatsız etti. Bunlardan biri de sözde gazeteci İrfan Değirmenci oldu. Ankara'da Tanzim satış noktasında çekim yapan İrfan Değirmenci’ye vatandaşlar tarafından provokasyon yapmasına izin vermedi. Peki İrfan Değirmenci kimdir?

İrfan Değirmenci kimdir?

İrfan Değirmenci, 3 Kasım 1977 tarihinde Antalya‘da doğmuştur. Antalyalı emekçi bir babayla İstanbul‘lu bir annenin en küçük çocuğu olan İrfan Değirmenci, ortaokul ve liseyi TED Ankara Koleji‘nde okuduktan sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu.

İrfan Değirmenci, Ocak 1996 yılında Ankara Ostim TV’de televizyonculuğa başladı ve burada 3 yıl çalıştı. İlk canlı yayınlarını 19 yaşında yapan İrfan Demirci, 25 Ekim 1999 tarihinde Ali Kırca ekibine katılarak atv’ye geçti. 17 Eylül 2001 tarihinde Star TV’ye, 30 Ağustos 2003 tarihinde CNN Türk’e, 5 Eylül 2005 tarihinde Mehmet Ali Birand‘dan gelen teklifte Kanal D’ye geçti. 30 Haziran 2007 tarihinde Fox TV’ye geçti ve Çalar Saat programı’nı 1 Nisan 2010 tarihine kadar sundu.

İrfan Değirmenci, çok sevdiği öğretim üyesi Ahmet Taner Kışlalı bir suikaste kurban gidince dönemin ünlü tartışma programı Siyaset Meydanı‘na üniversitedeki sıralardan ayağa kalkıp yaşam hakkını savunan bir konuşma yaparak, dikkatleri üzerine çekti. Atv Ankara Bürosu’nda temsilci Baki Şehirlioğlu‘nun teklifiyle televizyon muhabirliğine başladı. Ali Kırca ekibiyle birlikte Cem Uzan‘ın Star Televizyonu’na transfer oldu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Şubat 2019 Salı 13:05

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Ekim 2019