İnternetten açık artırmalı ev ve dükkân

TOKİ mülkiyetinde bulunan 188 işyeri ve 110 konut, bugün gerçekleştirilecek müzayede ile satışa sunuluyor.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) mülkiyetinde bulunan 188 işyeri ve 110 konut, bugün gerçekleştirilecek müzayede ile satışa sunuluyor. Emlak Yönetim A.Ş. tarafından düzenlenecek olan açık artırma; TOKi’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda olmak üzere eş zamanlı olarak iki adreste gerçekleştirilecek. Müzayede http://www.emlakyonetim.com.tr internet adresi üzerinden de canlı olarak yayınlanacak ve online olarak açık artırmaya katılım sağlanabilecek.

180 AYA KADAR VADE

Aksaray, Ankara (Gölbaşı İncek ve Mamak), Bolu, Çorum, Erzincan, Gaziantep, İstanbul (Başakşehir Kayabaşı), Karabük, Karaman, Kocaeli, Konya, Manisa, Samsun, Sivas, Şanlıurfa ve Trabzon, şehirlerinde satışa sunulan konutlarda ödeme koşulları yüzde 12 ya da yüzde 25 peşin, 120 veya 180 ay vade ile ödeme planı uygulanıyor.

İŞYERLERİNDE ÖDEME PLANI

Afyonkarahisar, Ankara (İncek ve Mamak), Bitlis, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, Hatay, İstanbul (Başakşehir Kayabaşı), Karabük, Karaman,Kocaeli, Konya, Kütahya, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya (Sapanca), Sivas, Trabzon, Uşak, Yozgat ve Zonguldak’ta bulunan iş yerlerinde ödeme planı olarak yüzde 25 peşin ve 120 ay vade imkânı sunuluyor.


Yeni Akit Gazetesi