Seçim 2019 Sayfası

İngiltere'ye Rusya şoku! "İddialar yalan"

Rus casusu nedeniyle araları gerilen İngiltere ve Rusya, bu defa Suriye konusunda karşı karşıya geldi. Londra'nın iddialarına Moskova'dan yalanlama geldi.

16 Nisan 2018 Pazartesi 15:16
İngiltere'ye Rusya şoku! "İddialar yalan"

İngiltere, Suriye’de kimyasal saldırı iddialarının ardından Şam yönetiminin davet ettiği Kimyasal Denetçileri’nin Duma’ya girişine henüz izin verilmediğini açıkladı.

Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Ryabkov, İngiltere’nin kimyasal saldırı iddialarının odağındaki Duma’ya OPCW gözlemcilerinin girişine izin verilmediği iddialarına da yanıt verdi.

İngiltere kimyasal iddialarını açıklamak üzere Duma'ya giden heyetin girişine izin verilmediğini söyledi. Rusya ise bu iddiaları yalanladı.

 

Rus diplomat, ABD saldırılarının incelemeyi geciktirdiğini söyledi. 
 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Nisan 2018 Pazartesi 15:16

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Nisan 2019