• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İmamoğlu'nun Chatham House ziyareti sonrası Ulusalcılar birbirine girdi!

Ulusalcı Aydınlık gazetesi, karanlık Odatv'nin CHP'li İmamoğlu'nun Chatham House ziyaretini görmezden gelmesini eleştirerek "Ölü taklidi yaptılar" başlığı attı. Odatv'den ise Aydınlık'a cevap geldi.

2019-11-16 21:43:00 - 2019-11-16 21:45:48
İmamoğlu'nun Chatham House ziyareti sonrası Ulusalcılar birbirine girdi!

 yeniakit.com.tr 

CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun İngiltere ziyareti kapsamında Sevr Antlaşması'nın mimarı Chatham House’u ziyaret etmesiyle ilgili tartışmalar sürüyor.

Algı operasyonlarıyla bilinen karanlık Odatv'nin CHP'li İmamoğlu'nun Chatham House ziyaretini görmezden gelmesi dikkat çekerken Ulusalcı Aydınlık Gazetesi bu durumu "Ölü taklidi yaptılar" başlığıyla bugün birinci sayfadan eleştirdi.

Odatv'den Aydınlık'a cevap geldi

Aydınlık gazetesinin CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Chatham House ziyaretini ve Odatv’nin bu haberi görmemesini eleştirmesine Odatv’den cevap geldi. 

Aydınlık’ın gazeteciliği bu ayrıntıyı yazmaya yetmedi” başlığıyla haber hazırlayan Odatv, “Aydınlık İmamoğlu’nun ziyaretini eleştirdi ama Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da Chatham House’u ziyaret ettiğini hatırlatmadı” sözlerini kullandı.

Kılıçdaroğlu'nu da görmezden gelmişler

Nihat Genç'in haber sitesi Veryansın TV ise Odatv'nin bu haberine cevap vererek İmamoğlu dışında hiçbir belediye başkanının Chatham House'a gitmediğini ve davet edilmediğini yazdı. Veryansın TV, Odatv'nin İmamoğlu'nu neden görmezden geldiğini sorguladı.

Ayrıca Veryansın TV, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nda sözkonusu İngiliz kuruluşuna gittiğini ve onu da görmezden geldiğini Odatv'nin yüzüne çarptı.

Öte yandan Ulusalcılar'ın birbirine girmesini sosyal medyadaki vatandaşlar, "Yiyin birbirinizi", "Öküz öldü ortaklık bozuldu" şeklinde yorumladı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

YURTSEVER

Aydınlık’ın ulusalcılıkla ne ilgisi var? 
 • Yanıtla

Eski Türkiye

E reis daha bu seçim öncesi gidip orada konuşma yaptı ya la :)
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23