İftar sofraları turistleri de hayran bıraktı

Ülkemizde iftar sofraları kurulmaıs ve burada ortaya çıkan birlik-beraberlik görüntüleri yabancıları da etkiledi.

14 Haziran 2018 Perşembe 20:36

TAHA EMRE ÖZDEMİR / Yeniakit.com.tr - Onbir ayın sultanı Ramazan sona erdi. İslam alemi bayram coşkusunu yaşıyor.

Ülkemizin hemen her köşesinde iftar sofraları kuruldu, oruç heyecanı paylaşıldı. Birlik ve beraberlik görüntülerinin yaşandığı bu sofralar yabancıları da etkiledi. 

Sultanahmet'te Lübnanlı müslüman bir kadın ülkesinde böyle bir manzara görmediğini dile getirirken heyecanını Yeniakit.com.tr ile paylaştı:

''Bu insanlar çok hoş. Benim için bir sürpriz oldu. Lübnan'dan geliyorum. Onları dün gördüm. Kız kardeşim Türkiye'de çalışıyor. Bana dedi ki onlar hergün burada yemek yiyorlar. Biliyorum Ramazan Ayı ama ben daha önce ülkem Lübnan'da böyle bir manzara görmedim. Çok hoş insanlar. Onlardan çok hoşlanıyorum.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 20:36

YORUM YAZ

  • İYİ PARTİLİ İYİ PARTİLİ 9 ay önce
    Birlik beraberlik derken? Kimi kastediyorsunuz Cumhur ittifakını herhalde.Turistleri hayran bırakan derken ?.1 tek hurma ile orucunu açan reisiniz değil herhalde,O kuş sütü eksik olmak sofralara alışık olsa gerek.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019