Hüseyin Avni Mutlu yeni partiye mi katılacak? Hüseyin Avni Mutlu Davutoğlu'nun davetine katıldı

Yeni parti çalışmalarını sürdüren eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun ekibi tarafından organize edilen toplantıda, Davutoğlu'nu dinleyenler arasında eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun da olması dikkat çekti.

10 Ekim 2019 Perşembe 12:17
Hüseyin Avni Mutlu yeni partiye mi katılacak? Hüseyin Avni Mutlu Davutoğlu'nun davetine katıldı

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul Platformu'nun etkinliğine konuşmacı olarak katıldı.

Yeni parti kurma çalışmalarında bulunan Davutoğlu'nun konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte dinleyiciler arasında dikkat çeken isimler yer aldı.

Medyascope'tan Caner Polat'ın haberine göre, etkinliğe dinleyici olarak katılanlar arasında eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, araştırmacı-yazar Mustafa Akyol, eski Marmara Üniversitesi Rektörü Zafer Gül, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında AK Parti İstanbul İl Başkanı olan Selim Temurci, eski MHP milletvekilleri Ahmet Çakar ve Yaşar Bozkurt vardı.

Eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, eski Marmara Üniversitesi Rektörü Zafer Gül, eski MHP milletvekilleri Ahmet Çakar ve Yaşar Bozkurt'un Davutoğlu'nu dinleyen isimler arasında yer alması "Söz konusu isimler yeni partide yer alacak mı?" sorusunu akıllara getirdi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Ekim 2019 Perşembe 12:17

YORUM YAZ

  • Dadaş Dadaş 6 gün önce
    Ne mutlu bir haber yapıyorsunuz
  • O. U. O. U. 6 gün önce
    Ne olacak bütün namlör menfaatciler bir arada şaşırmamak lazım bu Ahmetde kendini kuru fasulyeden bir nimet zannediyorAhmet millet sana oy verdiyse onu sayın reisimizin nezdinde verdi yoksa sana verilmedi o oylar kur yeni partini de al boyunun ölçüsünü zaten boyun kaçki işte alacağın oyda o kadar olur namkör herif.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Ekim 2019