HSK Genel Kurul Kararı Resmi Gazete'de yayımlandı

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Genel Kurulu, Kadirli ve Ereğli (Zonguldak) Ağır Ceza Mahkemelerinin yargı çevrelerini belirledi

23 Temmuz 2019 Salı 07:18
HSK Genel Kurul Kararı Resmi Gazete'de yayımlandı

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Genel Kurulu, Kadirli ve Ereğli (Zonguldak) Ağır Ceza Mahkemelerinin yargı çevrelerini belirledi.

Kadirli ve Ereğli Ağır Ceza Mahkemelerinin kurulması dolayısıyla bu mahkemelerin yargı çevrelerinin belirlenmesine ilişkin HSK Genel Kurulu kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, Kadirli Ağır Ceza Mahkemesinin yargı çevresinin Osmaniye Ağır Ceza Mahkemesi yargı alanından çıkartılmasına, Ereğli Ağır Ceza Mahkemesinin yargı çevresinin Zonguldak Ağır Ceza Mahkemesi yargı alanından çıkartılması ile Alaplı ilçesinin Zonguldak Ağır Ceza Mahkemesi yargı alanından çıkartılarak Ereğli Ağır Ceza Mahkemesinin yargı alanına bağlanmasına karar verildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Temmuz 2019 Salı 07:18

YORUM YAZ

  • GaziGazi26 gün önce
    Suriye'deki teröristlere yönelik hareket kesintiye uğratmak için USA derneği engelliyor ! Harekatın durması hatta iptali için çalışıyorlar ! Beyhude geçen ve geçecek zaman Türkiye'nin aleyhine UNUTMA, Ya Devlet başa ya kuzgun leşe Vatansa gerisi teferruat UNUTMA Azîz Necip Türk milleti Allah'a emanet olun zaferiniz mübarek olsun amin

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Ağustos 2019