• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Hizbullah'tan son dakika İsrail açıklaması! Adım adım 3. Dünya Savaşı...

Yeniakit Publisher
2023-11-03 16:34:00 - 2023-11-03 19:36:33
Hizbullah'tan son dakika İsrail açıklaması! Adım adım 3. Dünya Savaşı...

Hizbullah lideri Hasan Nasrallah, İsrail'e resmen savaş ilan etti.

Hizbullah lideri Hasan Nasrallah, "Cuma gününü bekleyin" dediği açıklamasına başladı.

Nasrallah'ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

Aksa tufanı harekatı bir çok cepheye yayıldı. Kıyamet günü insanların hepsi dirilmiş olacak. Şehitler mutlu olarak kalkacaklar. Rabbimiz şehitlere "diridirler" diyor, onlar ölü değildirler. Ne mutlu şehitlerimize, ne mutlu onlara ki vadedildikleri aleme gittiler. Meleklerin, Peygamberlerin oldukları yere gittiler. Orada ne siyonist kabadayıları ne Amerikan zulmü var. Biz bu imanla bakıyoruz şehitlerimizin gittiği yola.

'Bu gerçek imandır'

Bugün yeryüzünde çok büyük bir savaşa girişmiş durumdalar. İnsani açıdan da ahlaki açıdan da bu savaş en büyük en aleni Allah yolunda savaştır. Bu halkın dünyada hiçbir benzeri yoktur. Çocuklar, erkekler, anneler toprağın altından çıkarken buna rağmen "Feda olsun direnişe" nidalarını işitiyoruz. Bu gerçek imandır.

'Savaşın sorumlusu ABD, İsrail maşa'

Yaşayacaklarımızı tahmin ederek konuşmamı ona göre yapacağım. Bu Allah yolunda bir savaş. Bu savaşın tam kalbine inen ayağa kalkan insanlara teşekkür ederim. Mücadeleyi destekleyen Irak ve Yemen'e teşekkür ederiz. 57 yıldır Filistinlilerin yaşadığını tüm dünya görüyor. Binlerce esir siyonistlerin ellerinde bulunuyor. 1967'den bu yana bu kadar baskı ve zulüm görülmemişti. Gazze'de binlerce insan boğucu bir kuşatma altında. Bu savaş yüce Allah adına yapılacak en büyük savaştır.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Aksa Tufanı operasyonu gösterdi ki, İsrail bir örümcek ağından daha zayıf. Amerika İsrail’e uçak gemisi gönderdi, İsrail ilk günden silah ve para istedi bu mu güçlü devlet, ayakları üzerinde durabilen bir devlet böyle mi olur? İsrail, Batı’nın desteğine ihtiyaç duyuyor.

Savaşın sorumlusu ABD İsrail bir maşa.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Gültekin

GÜCÜNÜ MAZLUMLARI EZMEKTE KULLANLAR EZİLMEYE MAHKUMDUR, ELBETTE HER ŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR, O VAKİT ÇOK UZAKTA DEĞİLDİR, BU SEFER GÜNEŞ ÇOK BAŞKA DOĞACAK VE MAZLUMLARI HEM SEVİNDİRECEK, HEM DE ISITACAKTIR.

durma kardes pc klavyeliği yapma

paralar arapta işletenler yahudiler kardeş ayrıca filistinliler ve israilliler amca cocukları kendi aralarında anlasırlar .sende gitmek istersen yol tarifi diğerleri nede örnek ::) ürdüne gec batı seriaya gec ordan atla gazze mısıra git mısırlı askerlere üçbeş kurus ver ordan gazze israile git ordan gec. lübnana git hizbullaaha ver 3 kuruş ordan git yol cokk
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23