• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Hamas'ın Rusya ziyaretinin ardından tutuşan İsrail'den hamle!

Yeniakit Publisher
2023-10-29 21:19:00 -
Hamas'ın Rusya ziyaretinin ardından tutuşan İsrail'den hamle!

Hamas heyetinin Moskova’ya yaptığı ziyaret nedeniyle Rusya’nın Tel Aviv Büyükelçisi Anatoly Viktorov’un İsrail Dışişleri Bakanlığına çağrıldığı bildirildi.

İsrail Dışişleri Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, Büyükelçi Viktorov’un bu sabah Batı Kudüs’teki Bakanlığa çağrıldığı belirtildi.

Viktorov’un, Hamas heyetinin Moskova’ya yaptığı ziyaret nedeniyle Bakanlığa çağrıldığı ifade edilen açıklamada, "Rus Büyükelçi'ye Moskova’nın Hamas’ı açık ve net bir şekilde kınamaması ve Rusya'nın uluslararası kuruluşlardaki davranışlarının ciddi bir konu olarak değerlendirildiği mesajının iletildiği" kaydedildi.

Açıklamada, Hamas heyetinin Moskova’da ağırlanmasının "İsraillilere karşı terörizmin meşruluğuna dair bir mesaj taşıdığı" savunuldu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ankaralı

Bak hele Rusya'yı ve Sayın Vladimir Putin'i Hamas'ı kınamamakla suçlayan ve Hamas'a terörist diyene bakın hele! Siyonist korsan devlet yetkilileri olan teröristlerin ağızlarından bebeklerin, çocukların, kadınların ve yaşlıların kanı akıyor.

Gültekin

RUSYA'YI TERÖRİZM İLE TEHDİT EDENE BİR BAKINIZ, FİLİSTİN'E GELDİĞİNİZ TARİH 1943 YILINA BİR BAKIN BİR DE BUGÜN ZORLA, GASP EDEREK FİLİSTİNLİLERİN ELİNDEN ALDIĞINIZ TOPRAKLARA BİR BAKINIZ YÜZÜNÜZ VARSA, UTANIRSINIZ, AMA UTANACAK YÜZ SİZDE YOK, ÇÜNKÜ UTANACAK YÜZÜ ALLAH MÜSLÜMANLARA VERİR. FİLİSTİNLİLERİN ELİNDEKİ TOPRAKLARI ALACAKSINIZ, ELİNDEN ALINAN TOPRAKLAR İÇİN MÜCADELE EDEN BABA YİĞİT FEDAİLERİ TERÖRİST İLAN EDECEKSİNİZ, BİZ TÜRK MİLLETİ OLARAK BU ACIYI TATTIK VE KOVAYI MİLLİYE İLE KAYBETTİKLERİMİZİ GERİ ALDIK, ONLARDA AYNISINI YAPIYOR, ÇÜNKÜ İSRAİL NORMAL BİR DEVLET DEĞİL Kİ DİPLOMASİ İLE SORUNLARI ÇÖZELİM.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23