Halkı yoldan çıkaran Adnan Oktar: Devletimi seviyorum

Sağlık kontrolünden geçirilen Adnan Oktar, polis otosuna bindirilirken kendisine uzatılan mikrofona "Kahraman Türk polisi. Devletimi seviyorum" ifadelerini kullandı.

13 Temmuz 2018 Cuma 18:32
Halkı yoldan çıkaran Adnan Oktar: Devletimi seviyorum

İstanbul'da düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Adnan Oktar, tekrar sağlık kontrolünden geçirildi. Bayrampaşa Devlet Hastanesi'ne getirilen Oktar sağlık kontrolünün ardından emniyet müdürlüğüne götürüldü. Polis aracına binerken Oktar "Kahraman Türk polisi. Devletimi seviyorum" diye bağırdı. "İddialara ne diyeceksiniz?" diye soran basın mensuplarına, "Yalan" diye cevap verdi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma 18:32

YORUM YAZ

 • hercaihercai8 ay önce
  Yargi, Mason ve yahudilerle dolu! Tum kriptolar oyledir, bir devlete sizinca besinci koldan calismak icin yargi ve askeriyenin en ust duzeyindedirler.
 • MICODUVASIMICODUVASI8 ay önce
  DEVLETINI SEVDIGIN ICINMI BÖYLE ...ELIK YAPIYORSUN OKTAR DAY MISIN YAY MISIN
 • nacinaci8 ay önce
  kendisine 30 yıl saf saf bakan memleketi kim sevmez ki, operasyon çekesiye adam ölme yaşına geldi.şimdi dahi akıbeti meçhul, belki de yurtdışı edilecek..ne yapacağız, salaklığımıza göbek mi atalım.adam yapacağı tahribatı çoktan yaptı, soyacağını soydu, koyacağını koydu.bir söz var iş işten geçtikten sonra kapı dayaklayan şey gibi..çok işimiz var düzelecek çoook...
 • Devleti de israil ha..Devleti de israil ha..8 ay önce
  Sakin Turkiye'yi kastettigini sanmayin. Onun devleti israil
 • Yunus 16Yunus 168 ay önce
  BU SAPIK ŞARLATANIN DEVLETİ İSRAİL. TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ NİN ÇIKARLARINI YILLARDIR CIA VE MOSSAD A SATAN VATAN HAİNİ. BU VATAN HAİNİ KANUNLARDAN KURTULURSA, O ZAMAN BENİ ATIN İÇERİ (55 yaşıma kadar DEVLET İN HİÇBİR KURALINI ÇİĞNEMEDİM 1 KURUŞ DEVLETİMİZE ZARARIM OLMADI) VATAN İÇİN ÖLÜMÜNE ŞEHADET E KOŞARIM İNŞAALLAH.
 • Yunus 16Yunus 168 ay önce
  BU SAPIK ŞARLATANIN DEVLETİ İSRAİL. TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ NİN ÇIKARLARINI YILLARDIR CIA VE MOSSAD A SATAN VATAN HAİNİ.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019