Hakan Bayrakçı gözaltına alındı

SONAR Araştırma şirketinin sahibi Hakan Bayrakçı, İstanbul-Dalaman uçuşu sonrasında gözaltına alındığını açıkladı. Bayrakçı, sosyal medya hesabından uçağın tuvaletinde sigara yaktığı gerekçesiyle gözaltına alındığını yazdı.

13 Haziran 2018 Çarşamba 01:07
Hakan Bayrakçı gözaltına alındı

SONAR Araştırma şirketinin sahibi Hakan Bayrakçı, İstanbul-Dalaman uçuşu sonrasında gözaltına alındığını açıkladı.

TUVALETTE SİGARA İÇTİĞİ İÇİN GÖZALTINA ALINDI

Hakan Bayrakçı, Twitter hesabından şu ifadeleri paylaştı: “İstanbul-Dalaman THY uçuşundayım. Tualette bir sigara yaktım ve daha ilk nefeste nerede olduğumu hatırlayıp attım. Sonra bir hostes suçumu yüzüme okudu ve inince uçağın kapısı açıldığında iki polis tam bir suçlu muamelesi ile beni gözaltına aldı. Herkesin önünde. Ne diyim ki!”

UÇAKTA SİGARA İÇMENİN CEZASI NE?

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından verilecek idari para cezaları hakkındaki yönetmeliğe göre uçakta sigara içen yolcu "Kural tanımaz yolcu" olarak tanımlanıyor ve 1000 TL para cezası öngörülüyor.

Haber Tarihi: 13 Haziran 2018 Çarşamba 01:07

YORUM YAZ

 • Yunus 16Yunus 1612 gün önce
  SİGARA İÇMSEYDİN, SENİNDE KİME HİZMET ETTİĞİN BELLİ DEĞİL, KİMİN AJANISIN?
 • bayram aksoybayram aksoy12 gün önce
  pilot ve hostese binlerce teşekkürler
 • BoraBora12 gün önce
  Aga onlar iş güzar diğil;işini yapan insanlar.o senin dediğin eski Türkyede kaldı.kanun kural tanımadan keyfi olarak çok kişinin canını yaktılar.
 • hüs coşhüs coş12 gün önce
  hem suçlu hem güçlüsün. solcuların suç işleme özgürlüğümü var. hem kuralları ihlal et milletin hayatını tehlikeye at. hem pilot ve hostesi suçla.
 • asin ibneyi yada bir dahakine ucaktan atinasin ibneyi yada bir dahakine ucaktan atin12 gün önce
  serefsiz ibne, hem sigarayi ic, hemde sucu pilota hostese at, yaziklar olsun seni dogurdugunda bogup oldurmeyen o o***** ya
 • muratmurat10 gün önce
  adam durumu anlatmış.ajanlığa falan çekmenin anlamı yok.görevlilerde işini yapmış.birazcık mantık.deki ajan,sigara yakmakla ne alakası var.buradan beni chp ci fetöcü çıkartacak olan çıkmazsa şaşarım.:)
 • KastamonuKastamonu12 gün önce
  Dangalak hem sigara yak. Suçunu kabul edeceği ne görüşleri mi beğenmeyen kaptan de. Nerede ise uçuş personeli ni suçlu vikaracak
 • cemaleddincemaleddin12 gün önce
  Hani bunalr aydin di, cevreciydi, kendilerinden baskasina saygisiz bu zihniyet insallah gittikce azalir da bu toplum bunlarin baskisindan kurtulmus olur.
 • Ax111Ax11112 gün önce
  Senin anket sonuçlarına güvenilmez arkadaş. Demek ki mayanda hile, kuralsızlık var. Uzak dur.
 • AlparslanAlparslan12 gün önce
  Ne diyecen daha yüzsüz. ayricaligin ne ki seninde, bir de mesaj yolluyorsun yalaka yandaslarina. ulan siz varya siz ne hödük adamsiniz ya.o kadar yolcunun hayatini tehlikeye at ve pis dumanin ile zehirlemeye calis bir de ne diyim ki diye magdur edebiyati yap. olum siz ve sizin gibi düsünenler ne yiyi ne iciyorsunuz da normal davranamiyorsunuz ya. bir insan gibi yolculugunu yap ve s...ir git nereye gideceksen. ya bu chp zihniyeti hep mi böyle ya. sayin cumhurbaskani tarim ve gida bakanligi ile irtibata gecse de bunlarin ne yiyip ne ictiklerini arastirsa ve yasaklama getirse ne var ya. Bisey dimiycem bi özel ucak alican ve o ucakta ne b.k yirsen yiycen ve yolcularin sagligi ile oynamayip hayatlarini tehlikeye atmiycan.
 • OsmanlıOsmanlı12 gün önce
  Din düşmanı adam. Tuvalet te uçakta olmasa bike sigara içen insan olabilirmi
 • SalvoSalvo12 gün önce
  Sende mi Brütüs?Niye ben yaksaydim o sigarayı başka türlü mu olacaktı?Nerede olduğumu sonradan hatırladım mis mis mis.Ayip ayıp Brutus
 • VatandasVatandas12 gün önce
  Eylence yerlerinde herkes sigara içiyor kontrol yok .devlet dolandırıyor şirketler açılıyor alakasız işler yapıp eylence mekanlarını inşaat şirketi veya turizim şirketi adı altında üzerine hiç birseyi olmayan insanların üzerine yapıp1 2 sene çalıştırıp sigorta pirimi vergi ödemeyip sonra iflas gösteren bir sürü devleti dolandıran insan varkeşke herkes o hostes pilot gibi görevini yapsa bakkallar sabaha kadar açık ve alkol satışı var bunlara kim göz yumuyor turkiyede denetim sıfırdepolar patates soğan dolu çok pahalı etin kilosu akaryakıtın litre fiyatı süpermarketlerdin otamatik zammıenflasyon yüksekliğitarımda hayvancılıkla gerilemeinsan kaynağımız çok arazi çokbu işineden beceremiyoruzbence başka işler yaparken bunlar unutuldu insan değer vermediği şeyleri unutur
 • SalvoSalvo12 gün önce
  Sende mi Brütüs?Niye ben yaksaydim o sigarayı başka türlü mu olacaktı?Nerede olduğumu sonradan hatırladım mis mis mis.Ayip ayıp Brutus
 • Adalet!Adalet!12 gün önce
  Başkalarının işlediği suçlar seninkini örtmez. Boynunu bükeceğine utanmazca yüzsüzleşiyorsun.
 • OğuzsoyluOğuzsoylu12 gün önce
  Sende hükümete bindirmek için kasten yaptın şimdi zırlıyorsun .
 • Demiroğlu Demiroğlu 12 gün önce
  1 saat içmeden duramadın mı? Kötü örnek olduğun için utanıp...göreveni yapan personelden özür dileyeceğine...hala konuşuyon!

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü