Güngören’de Ramazan bereketi

Güngören Belediyesi, manevi iklimin yoğun yaşandığı bu Ramazan ayında her gün farklı bir mahallede iftar sofraları kuruyor.

19 Mayıs 2019 Pazar 14:38
Güngören’de Ramazan bereketi

 Adem Eyüpoğlu 

Güngören Belediyesi, dayanışma ve yardımlaşma örneklerinin en üst düzeyde yaşandığı Ramazan ayında her gün farklı bir mahallede iftar sofraları kurarak binlerce Güngörenli vatandaşı aynı sofrada bir araya getirmeye devam ediyor. Mahalle iftarları kapsamında Tozkoparan Kentsel Dönüşüm Ofisi bahçesine kurulan iftar sofrasında Tozkoparan Mahallesi sakinleri, Ramazan’ın bereketini aynı sofrada paylaştı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iftar programına, Güngören Belediye Başkanı Dr. Mimar Bünyamin Demir katıldı. Başkan Demir, “Ramazan sevincini, bereketini ve manevi atmosferini Güngörenli hemşerilerimle paylaşmak, bir arada olmak, birlikteliğimizi güçlendirmek için bu organizasyonları yapıyoruz” dedi.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Mayıs 2019 Pazar 14:38

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    16 Haziran 2019