GSO heyetinden belediye başkanlarına "hayırlı olsun" ziyaretleri

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanlarını ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

18 Nisan 2019 Perşembe 15:57
GSO heyetinden belediye başkanlarına "hayırlı olsun" ziyaretleri

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanlarını ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.


Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoglu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve Oğuzeli Belediye Başkanı M.Sait Kılıç ile bir araya gelen GSO heyeti önümüzdeki süreç hakkında görüş alışverişinde bulundu. GSO Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu yerel seçimlerin geride kaldığını bundan sonra ülke olarak ekonomiye odaklanılması gerektiğini belirterek, “İnşallah önümüzde yaklaşık 5 yıl seçimsiz bir süreç var. Ülke olarak bu zamanı iyi değerlendirmeliyiz. Kalkınma şehirlerden başlıyor.Altyapının oluşturulması, ekonomik, toplumsal ve kültürel anlamda ülkemizin gelişmesinde yerel yönetimler önemli bir işlevi yerine getiriyor. İnşallah belediyelerimiz projeleri ile bu dönemde de yeni başarılara imza atarlar. Yeni dönemin hayırlı olmasını diliyor, belediye başkanlarımızı tebrik ediyorum” diye konuştu.


GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi de belediye başkanlarınabaşarılar dileyerek, Gaziantep’in şehircilik, sanayi, ihracat, turizm, gastronomi ve sağlık hizmetlerindeki başarısıyla bölgenin merkezüssü konumunda olduğunu söyledi. Gaziantep’in başarısında birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Ünverdi, bundan sonra da yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları, tüm kurum ve kuruluşları ile Gaziantep’i daha da yukarıya taşımak istediklerini dile getirdi. Şehircilik adına atılan adımlar ve geliştirilen projeleri çok önemli bulduklarını kaydeden Ünverdi, belediye başkanlarını kutlayarak, yeni dönemin hayırlı olmasını diledi.


Ziyaretlerinden dolayı GSO heyetine teşekkür eden belediye başkanları da yeni dönemde Gaziantep ve Türkiye için çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceklerini ifade ettiler.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Nisan 2019 Perşembe 15:57

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    25 Mayıs 2019