GKV 19 Mayıs gençlik konserlerine ilgi büyük

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve SporBayramı dolayısıyla düzenlenen gençlik konserleri büyük ilgi gördü.

18 Mayıs 2019 Cumartesi 12:12
GKV 19 Mayıs gençlik konserlerine ilgi büyük

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve SporBayramı dolayısıyla düzenlenen gençlik konserleri büyük ilgi gördü. Okul bünyesinde faaliyet gösteren okul orkestralarının verdiği konserlerde öğrenciler gönüllerince eğlenirken bir birinden güzel şarkılara da eşlik ettiler.


Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen gençlik konserlerinde Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu ve Liseleri orkestraları sahne aldı. Öğrencilere müzik ziyafeti çeken öğrenci orkestraları bir birinden güzel parçaları seslendirerek izleyenleri adeta büyüledi. Çeşitli yarışmalara katılan orkestranın verdiği konserde parçalara eşlik eden öğrenciler gün boyunca gönüllerince eğlendi.


Gençlik Konserlerinin önümüzdeki dönemlerde de devam edeceğini ifade eden GKV Özel Liseleri Müdürü Mehtap Özdemir, “Öğrenici orkestralarımız yıl boyunca birçok yarışmaya katılarak okullarımızı ve kentimizi temsil etmişti. Bugün Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100.yılını kutlarken etkinliklerimize ayrı bir renk katan gençlik konserlerimiz büyük ilgi görüyor. Ortaokul ve liselerimiz bünyesindeki orkestralarımızda görev alan öğrencilerimize ve bu ekipleri gösterilere hazırlayan öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2019 Cumartesi 12:12

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Mayıs 2019