• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Gezici Kavala’yı yıkama yağlama seansı! Ağzından çıkanları kulakların duyuyor mu ROK?

Yeniakit Publisher
2024-02-17 14:33:00 - 2024-02-17 14:45:47

Son aylarda hükümet aleyhine çıkışlarıyla gündemden düşmeyen Rasim Ozan Kütahyalı, son olarak Gezi finansörü Osman Kavala hakkındaki söylemleriyle büyük tepki topladı.

 yeniakit.com.tr 

Geçmişte FETÖ medyasıyla içli dışlı olan, AK Parti hükümeti Gülen ve teröristleri bastırmaya başlayınca hükümetin yanında FETÖ’ye muhalif tavır takınan Rasim Ozan Kütahyalı, son zamanlarda dikkat çeken açıklamalarla gündemden düşmüyor.

Danıştay’ın FETÖ iltisaklı 400’den fazla çalışanı yargıdaki görevlerine iade etmesi kararı halen gündemdeki tazeliğini korurke, Kütahyalı’dan memleket muhalifi duruş sergileyen odakları memnun edecek bir yorum geldi.

Bahar Feyzan’a konuşan Kütahyalı, Gezi isyanının finansörü Osman Kavala hakkında tepki çeken açıklamalarda bulundu.

Türk burjuvazisinin korkması için Kavala’nın tutuklu olduğunu ileri süren Kütahyalı, sözlerine şöyle devam etti:
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Osman Kavala'nın, Gezi olaylarının organizatörü olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Organizatör falan değil. Hatta orada aşırılıkları dengelemeye çalıştı. Osman Kavala'ya çözüm sürecinin bitmesinde aktif oldu diye de bir tepki vardı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

kütahyalı sen neye yararsın.ne kazandırırsın bu ülkeye.

bu suratı,fikri,sesi,her şeyi iğrenç mahluk ne işe yarar.boşnak kardeşlerimize yaptığı hakareti de unutmadık. fare tutan bir kedi kadar faydası var mı bu ülkeye,bu lüzumsuz mashlukun. her konuda allame,bulunmaz hint kumaşı. gözümüz,kulağımız rahatsız oluyor,lütfen yok ol.

Sizin adamınız

Hepiniz aynısınız
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23