Genç MÜSİAD, ESO’da projelerini paylaştı

Genç MÜSİAD Eskişehir Başkanı Mehmet Bilen ve Genç MÜSİAD Yönetim Kurulu üyeleri, Eskişehir Sanayi Odası’nı (ESO) ziyaret etti.

25 Nisan 2019 Perşembe 15:17
Genç MÜSİAD, ESO’da projelerini paylaştı

Genç MÜSİAD Eskişehir Başkanı Mehmet Bilen ve Genç MÜSİAD Yönetim Kurulu üyeleri, Eskişehir Sanayi Odası’nı (ESO) ziyaret etti.


ESO Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş ve Başkan Yardımcısı Fatih Düş ile görüşen Genç MÜSİAD üyeleri projeleri hakkında bilgi verdi. Görüşmede değerlendirmede bulunan ESO Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Koordinatörlüğünü odamızın üstlendiği Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu ile ortak çalışmalar yaparak, şehrimize değer üretecek projelere imza atabilirsiniz. Bu noktada gençlere ve özellikle de girişimci gençlerimizin yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Çünkü bir şeyleri ancak birlikte işbirliği ile başarmaktan başka seçeneğimiz yok. Özellikle mesleki eğitim çalışmalarında ve düzenlediğimiz Mini MBA programlarında sizleri de görmek isteriz. Sizin gibi genç girişimci ve sanayicilerimizle her zaman çalışmaya hazırız” dedi.


Görüşmede konuşan Genç MÜSİAD Eskişehir Başkanı Mehmet Bilen, projeleri hakkında bilgiler verdi. Bilen, “En son ’24 Çok Geç’ projemize başladık. Bu kapsamda, üniversitede okuyan nitelikli öğrencileri staj imkânları sunabilmek için çalışma yürütmekteyiz. Bu ve benzeri projelerde sizlerin bizlere destekleri çok önemli. Birlikte başka projelerde de çalışmayı çok isteriz” diye konuştu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Nisan 2019 Perşembe 15:17

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Mayıs 2019