• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Gazze’de yürek yakan anlar UTAN EY DÜNYA UTAN

Yeniakit Publisher
2023-12-05 11:51:00 -

Soykırımcı İsrail ordusunun abluka altındaki Gazze Şeridi'ne yönelik havadan, denizden ve karadan düzenlediği saldırılar tüm vahşetiyle sürüyor.

Görüntülere yansıyan Filistinli bir anne, Refah'ın doğusundaki Jinena mahallesinde İsrail'in hava saldırısında şehit olan oğlunu yürek yakan ifadelerle uğurladı.

"Seninle geldim, sensiz nasıl giderim! Cevap ver bana aşkım."

KORKUNÇ ACILAR YAŞANIYOR: ANNENİN FERYADI GÖĞÜ İNLETTİ

7 Ekim'den bu yana, ABD ve İngiltere öncülüğündeki Batılı devletlerin güvencesiyle Gazze'de insanlık suçu işleyen İsrail, Filistinli bebekleri, çocukları, kadınları, ve yaşlıları hedef almaya devam ediyor.

İslam aleminin gözü önünde her gün yüzlerce savunmasız Müslüman sivil yüksek tesirli bombaların altında hunharca katlediliyor.

Sosyal medyaya yansıyan bir diğer görüntüde, Gazze'de İsrail'in bombardımanı sonrasında yüzü parçalanan minik kızına veda edemeyen annenin feryatları adeta göğü inletiyor.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Bir başka görüntüde ise, İsrail'in katlettiği bebeğini bisiklet sepetinde taşıyan Filistinli baba yürekleri dağladı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ali

Başta, iklim bilmem neyine gidip poz verenler utansın

Sadullah

Allah'ın hepimizi yani Gazze katliamlarına seyirci kalanları mahşer meydanında 40 bin ahiret yılı bekletmesi zor gelmez.. Gazzeliler de hepimizi ahiret teknolojisi iletişim medya teknolojileriyle oturdukları cennetvari köşelerden bekleyişlerimizi izlerler..
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23