• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Gazze’de şiddetli çatışmalar! Kassam Tugayları açıkladı “İsrail'e ağır kayıplar verdirdik”

Yeniakit Publisher
2023-11-19 11:13:00 -

Filistinli mücahitler, yaptığı son dakika açıklamasıyla bu gece şiddetli çatışmalar yaşandığını ve İsrail askerlerine ağır kayıplar verdirdiklerini duyurdu.

Gazze’de bu gece çok şiddetli çatışmalar yaşandığı öğrenildi. El-Zeytun, El-Sabra ve Şeyh Radwan mahallelerinde çatışma seslerinin yanında patlamalar ve dumanlar yükseldiği belirtildi.

BEYT HANUN’DA ŞİDDETLİ ÇATIŞMALAR

Kudüs Tugayları, Gazze’nin kuzeyindeki ileri cephelerde şiddetli çatışmalar yaşandığını açıkladı. Filistinli mücahitler, “Bu gece Beyt Hanun’da bir grup düşmanla çatışan mücahidlerimiz, düşman askerlerine ağır kayıplar verdi.” ifadesinde bulundu.

 

SİYONİSTLER PUSUYA DÜŞÜRÜLDÜ

Kassam Tugayları ise dün yaşanan gelişmelerle ilgili açıklamada bulundu. Filistinli mücahitler, Gazze’nin kuzeybatısında Siyonist piyade birliğini pusuya düşürdüğünü ve anti personel patlayıcılarla birliği imha ettiğini duyurdu.

6 İŞGALCİ ASKER, ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Kassam Tugayları tarafından yapılan son açıklamada, Cuhr el-Dik bölgesinde 6 işgalci İsrail askeri, anti-personel füzesi ve makineli tüfeklerle Filistinli mücahitler tarafından etkisiz hale getirildi.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

17 ZIRHLI ARAÇ İMHA EDİLDİ

Kassam Tugayları, dün sabahtan saatlerinden akşam saatlerine kadar İsrail’e ait 17 zırhlı aracı imha ettiğini kaydetti. Filistinli mücahitler, zırhlıların çevresindeki ve içindeki Siyonist askerlerin öldürüldüğünü ve yaralandığını belirtti.

Haberin Ayrıntıları Geliyor...

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

AbdulMetin

Peygamberlerini katleden her türlü sapkın ve sapık özelliklerini genine işlemiş olan her yerde mazlum ve mağdur görüntüsü çizerek el altından her türlü pisliği ve kötülüğü tarih sahnesine otutmuş olan bir kavim İsrailoğulları.

Bu bir evanjelik hristiyan- siyonazi hacli seferi!!! Muslumanlar, bebekler, vatansever yerli filistin halki TERORIST DEGILDIR, BATININ SOYKIRIMINA UGRAYIP TOPRAKLARINI/ZENGINLIKLERINI ÇALDIGINIZ KIZILDERILILER VEYA AFRIKALILAR DEGILDIR, YALNIZ DEGILDIR

.........
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23