Gaziosmanpaşa bugün nöbetçi eczane 

Gaziosmanpaşa nöbetçi eczane isimleri ve adresleri. İstanbul nöbetçi eczaneler hangileri? İstanbul ilçeleri nöbetçi eczane adresleri. Eczaneler saat 19:00'dan sonra nöbetçi usulüne göre çalışmakta. Eczaneler kapanmasından sonra ilaç alacak hastalar veya hasta yakınları nöbetçi eczane isimlerini araştırmakta. Peki İstanbul'da bugün nöbetçi eczaneler hangileri? Nöbetçi eczane Gaziosmanpaşa 02 Ekim Salı gecesi

02 Ekim 2018 Salı 19:27
Gaziosmanpaşa bugün nöbetçi eczane 

İstanbul nöbetçi eczaneler hangileri? İstanbul ilçeleri nöbetçi eczane adresleri. Eczaneler saat 19:00'dan sonra nöbetçi usulüne göre çalışmakta. Eczaneler kapanmasından sonra ilaç alacak hastalar veya hasta yakınları nöbetçi eczane isimlerini araştırmakta. Peki İstanbul'da bugün nöbetçi eczaneler hangileri? 

Volkan Eczanesi Gaziosmanpaşa

Bağlarbaşı Mahallesi Küçükköy Yolu Caddesi 58

Mimar Sinan Eczanesi Gaziosmanpaşa 500 Evler

Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi 1082. Sokak 3/a 500

Karayolları Eczanesi Gaziosmanpaşa

Karayolları Mahallesi 621. Sokak

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 02 Ekim 2018 Salı 19:27

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Şubat 2019