Hazımsız Sonia yediği ayarı unutamadı! Yine nefret kustu

NATO Parlamenter Asamblesi toplantısında bakan Çavuşoğlu'ndan tokat gibi cevap alan Fransız parlamenter Sonia Krimi, Türkiye'nin Arap dünyasında projeleri olduğunu iddia ederek yine sözde Ermeni soykırımı olduğunu söyleme cüretini gösterdi.

15 Nisan 2019 Pazartesi 08:32
Hazımsız Sonia yediği ayarı unutamadı! Yine nefret kustu

Antalya’da gerçekleşen NATO Parlamenter Asamblesi toplantısında Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun sözde 'Ermeni soykırımı' iddiaları ile ilgili, "Fransa önce kendi karanlık tarihine baksın" dediği Fransız milletvekili Sonia Krimi, sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayınla bu konuda açıklamalarda bulundu.

"Türklerin projeleri neler?"

Facebook'tan canlı yayın yaparak görüşlerini ifade eden vekil, salonu terk ettiği anların üzerine müzik yerleştirilerek hazırlanan videolarla ilgili "Neden Türkler bu gibi videolar yapıyor? Türklerin, Arap dünyasındaki projeleri neler? Bu çılgınca videolar neden?" şeklinde konuştu.

"Fransa'nın sömürgecilik tarihiyle ilgili yapılması gerekenler var"

Bakan Çavuşoğlu'nun "Ruanda, Cezayir'de olanları unutmadık. Fransa önce kendi karanlık tarihine baksın" ifadeleri konusunda Krimi yaptığı canlı yayında "Fransa’nın sömürgecilik tarihi ile ilgili yapması gereken şeyler olduğunu düşünüyorum ve bu fikrimi değiştirmiş değilim." sözlerini kullandı.

Yine ermeni soykırımı dedi

Krimi, Antalya'dan yaptığı görüntülü canlı yayınını Türkiye'ye "Tarihi kendiniz istediğiniz gibi yazamazsınız. 24 Nisan’da Ermeni soykırımını anma gününde görüşmek üzere." diyerek bitirdi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Nisan 2019 Pazartesi 08:32

YORUM YAZ

 • sadık2sadık210 gün önce
  bu fransız bize çok fransız lakin ben onu türk avradı yapmaya niyetlendim..
 • sadık karacalısadık karacalı10 gün önce
  onu bunu bilmemde sonia çekici bir kadın:)acaba nasıl tanışabilinirliği yönünde yardımcı olabilirmisiniz?
 • murathocamurathoca10 gün önce
  ya bu kadının anasının ve kendinin türklerle ilgili bir derdi var araştırılsa ortaya cıkarbunun derdi ermeniler değil bunun sorunu TÜRKLERLE .
 • Emine AltinEmine Altin10 gün önce
  Afrikada tabii projelerimiz var oralari hacli siyonistlerden kurtarmak bunlar seni ne hale getirmisler digerlerinin senin gibi olmasin diye kurtarmaktir
 • Bedirin AslanıBedirin Aslanı10 gün önce
  Son Fransız Bükücüilan ettik seni, Sayın Çavuşoğlu.
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 10 gün önce
  Orta Doğuda, Kimlerin Projesi Var, Tūrkiye, Çok İyi Biliyor. Asla Başaramayacaklar. Hiç Şüphesiz. Ayrıca Sen Kendi Karanlık Tarihinizle Yūzleş. İftira Atacağına. Gerçekler Birgūn Mutlaka Ortaya Çıkar. O Zaman Kim Doğru, Kim Yalancı Belli Olur.
 • Ali DENİZZAli DENİZZ10 gün önce
  tarihi siz de kendi istediğiniz gibi yazmıyorsunuz farkında mısınız? Herkes herşeyi görüyor. Osmanlı dünyaya huzur getiren bir imparatorluktu şimdi osmnalı dan dağılan topraklarda kan ve gözyaşı var! bu tarihi böz yazmıyoruz sizde yazamıyorsunuz hep beraber yaşıyoruz.
 • NE İŞŞŞNE İŞŞŞ10 gün önce
  Bu karıya Tunusta bişey yapmışlar Tunuclu olduğunu unutmuş.. Birde şu vakte kadar babayiğit görmemiş
 • Nazım ZenginNazım Zengin10 gün önce
  Kussun kussun; Çavuşoğlu'nun verdiği ayardan sonra gazını çıkartamazsa orta yerinden yarılırbu kevaşe! Stocholm sendromu diye ötenler şu karının kendi vatanını sömüren fransızları nasıl savunduğuna bir baksın!
 • halisdemirhalisdemir10 gün önce
  fransa kendi tarihine baksın demek tencere dibin kara demek, yani evet biz yaptık ama sen de kendine bak demek oluyor :))) daha makul bir savunma olmalıyı bence.
 • ihsanihsan10 gün önce
  yüzsüz şerefsiz karı kendinin tunuslu olduğunu unutuyor fransa hala sömürgeci değilomi
 • vatandaşvatandaş10 gün önce
  Sınır dışı edin bu kevaşeyi daha ne bekliyorsunuz
 • yazıYORUMyazıYORUM10 gün önce
  Git kiminle istiyosun onunla görüş gerizekalı ayarı yemişsin daha neyin kafasını yaşıyorsun , git ermeniylemi yunanlamı BAE ci araplamı görüşecen kimi istiyorsan onla görüş çokta tınnnnn!!!
 • Mehmet Mehmet 10 gün önce
  Sayın bakanım çavuşoğlu şunu birkere bir gecelik kırıver sende gözü var
 • Bedirin AslanıBedirin Aslanı10 gün önce
  Bu kadın aslen Tunuslu, Tunus at ya bunun nenelerını dedelerı ılhak ettıler, Bu ne olduğunu unuttu.Y ada bunun dedelerı Fransızlara Tunus u satan haınler di.Kararı sız verın
 • birolbirol10 gün önce
  helal olsun!! dış işleri bakanımızla guru duydum. gerçekleri tokat gibi çarpıyor.
 • SalihaSaliha10 gün önce
  Krimi ayni sünepe klpekler ile kiyaslana bilir, gücü yetemeyeceğine taaa uzaklara kacıp oradan havlamasina benziyor!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019