Fransa'da FETÖ tapınağı! Şeytani plan devrede

Diyalog, taviz, yumuşama, reform, yenilenme, uyum gibi şeytani zırvalarla fitne peşinde koşan Batı'lı şer güçler, İstanbul'da Fetullah Gülen'e açtıracakları 'sapkın cami planı' 15 Temmuz'da milletin darbeyi engellemesiyle mecburen Paris'e taşındı.

12 Şubat 2019 Salı 12:24
Fransa'da FETÖ tapınağı! Şeytani plan devrede

Liberal denilen küresel pespayeliği camiye sokmaya çalışan Emperyalizm, kadınların ve erkeklerin karışık olarak namaz kılacağı, sözüm ona özgür hedonist bir tapınak açmaya hazırlanıyor.

DEAŞ vb. laboratuvarda üretilen terör örgütleri ile uzun süredir "Terör=İslam" algısı oluşturmaya çalışan ve bu konuda başarılı olmuş gibi görünen Emperyalist Batı, diğer yandan İslam'ın özünü yok etmeye çalışan tahrifat projesini de uygulamaya koydu. "Almanya İslam'ı, Fransa İslam'ı" gibi projelerle İslam'ın içini boşaltacak uygulamaları gündemine alan Batı’da ilk adım Fransa’dan geldi.

Kadın-erkek aynı safta!

Müslümanlar'ı sözde laik sisteme adapte amacı güden Fransa modeli için harekete geçen bir grup, "Liberal Cami" isimli projeye başladı. Kendilerini "Müslüman" olarak tanımlayan iki entelektüelin öncülüğünde hayata geçirilecek "Liberal Cami" projesi için, Paris'te uygun cami arayışlarının başladığı kaydediliyor. Fransa'da bir ilke imza atacak olan proje kapsamında, kadınlar ve erkeklerin aynı safta yan yana namaz kılma, kadınlara vaaz verme ve imam olma imkânını sağlayacak sözde cami kurulacak.

"Kadınlar dışlanıyormuş!"

Projenin öncülerinden Kahina Bahloul, Müslümanlar için kutsal ibadet mekânları olan camilerde, dini ritüellerde kadınların dışlanıyor olduğunu öne sürdü. Fransız Le Monde gazetesine konuşan Bahloul, dışlanan kadınlardan birinin de kendisi olduğunu belirterek, çok sayıda kadının camideki ruhsal deneyimi yaşamaktan alıkonulduğunu ifade etti. Grubun girişimi Müslümanlar tarafından büyük tepki çekti.

Özgürlükler ülkesinde yasak

Diğer yandan, Avrupa'da özgürlüklerin anası olarak tanımlanan İsviçre’de yapılan bir referandumla Müslüman kadınların resmi kurumlarda başörtüsüyle çalışması yasaklandı. İsviçre'nin Cenevre kantonunda, Müslümanlar'ı ve başörtülü kadınları hedef aldığı belirtilen laiklik yasası, yapılan referandumda kabul edildi. Cenevre Kantonu Büyük Meclisi, uzun süredir tartışılan devlet ve dinler arasındaki ilişkiyi çerçevelendiren laiklik yasasını geçen nisan ayının son haftasında onaylamıştı. Dini sembollerin resmi kurum ve kuruluşlarda yasaklanmasını içeren yasanın, Cenevre'deki sol partiler ve sivil toplum kuruluşlarınca aslında Müslümanlar'ı ve başörtülü kadınları hedef aldığı belirtiliyordu.

(Diriliş Postası)

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Şubat 2019 Salı 12:24

YORUM YAZ

 • FerhatFerhat8 ay önce
  Fetö bir ihanet cetesidir bu süphesitz öyledir, fakat herseyi Fetö adi ile isimlendirmek dogru degil. Zira bu baslatilan Prpje liberalizm odakli islam " liberal Islam". Masonlar bunun tohumunu simdi AB de attilar, fakat bizim liberal islamcilar bu proeji kivami geldiginde nasil simdilerde cinsiyetler arasi esitlik projesini hayata geciriyorlar ise bu projeyi AB ye uyum paketi adi altinda bizim masymiza koyacaklar. Ben kendim AB de yasiyorzum ve siyasi gidishati yillardir buradan takip ediyorum. AB de cinsiyetler arasi esitlik projesi buralarda 30 -40 yil öncelerine dayanmakta. Masonlar AB de basrili oldular, ziira aile ve evlilik müessesinicökertiler. Bütün fabrikalar siyonist küresel güclerin elinde, merkez bankalari dahi FED ve ABD deki siyonist ve Masonik hanedanliklarin tekeli altinda. Yani AB yi ve Türkiyeyi bu alcaklar yönetiyor. Kim derdi Türkiyede bundan 40 yil önce zina mesru olacak ve kadinlar Feminist konunlari uygulayarak hukuken erkek ve diger toplumun fertlerinden üstün olacak diye. Bu siyonist ve masonik projeler malesefparlemento catisi altindaki mevcut liberalizm odakli siyasi partilerin iisbirligi ileAKP, MHP, HDP, iyi parti ... eliyle hayata geciriliyor. Bizi birileri siirler ve hadisler ile narkozlayip güzel avutuyor, fakat tarihtteki ve güncel tabloyu genel anlamda incelemye alirsaniz sizde görebilirsiniz. Bizim icin simdi bu haber cok tuhaf geliyor fakat icimizdeki isbirlikci liberalizm odakli islamci, ulusalci, milliyetci partiler bu projeyi kivami geldiginde hayata gecirecekler. Zira islamin güncellenmesi gerektigini bizim yere göge sigdiramadigimiz liderimiz bile telafüz etti ve önceliginin AB odugunu acik acik söylemekten cekinmeden. Bu sapkinligi baslatan simdi gine AB iradesi hala bizim güclü liderimiz simdi diyebilecekmi önceliginin sapkinlar ve azginlar birligi oldugunu ???
 • delikadirdelikadir8 ay önce
  tapınak dediğin şey bakradunilerde olur. ürgüp tarafında bol miktarda var.
 • DayıDayı8 ay önce
  Bir zamanlar Türkiye de vardı. Hem inanmazlar hemde İslâm dinini beğenmezler insan üzülüyor gerçekten gozgore göre cehennem e gidişi.Allah bizleri dininden ayırmasın. Amin.
 • AbdullahAbdullah8 ay önce
  Aman iyi birşey olmasın hemen karşı çıkın. İstiyorsunuz ki islam tek sizin elinizde olsun, kendinizi patlatın, kafa kesin. İslamı terör dini yaptınız Allahsızlar. İslamı yine batılı ülkeler kurtaracak yoksa sizin elinizde ne olduğu belli.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Ekim 2019