• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fatma Şahin'in Başkan Erdoğan ile o anısı kırdı geçti

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, katıldığı bir televizyon programında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir anısını anlatması izleyenleri kahkahaya boğdu.

Yeniakit Publisher
2019-11-12 16:09:00 -

'R' harfini söyleyemeyen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in Okan Bayülgen'in sunduğu Uykusuzlar Kulübü'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Gaziantep ziyareti sırasında yaşadığı anısını anlatması, izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın kurucu bakanı olan Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaşadığı bir anısını da programda paylaştı.

Okan Bayülgen'in 'R' harfini söyleyemediğini hatırlattığı Şahin, "'R'leri hafif söylüyorum. Olan bu, yapacak bir şey yok" diyerek hem güldü hem de güldürdü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili anısını da anlatan Şahin, şunları söyledi:

"2002 yılında milletvekili adayıyım. Cumhurbaşkanımız Gaziantep'e geldi. Bana, Gaziantep'in meşhur yerlerini sordu. Rumkale dedim. Baktım Yumkale yazıyor. 'Efendim, Rize'nin 'r'si dedim' düzeltti. 'Başka neresi var?' dedi. Yesemek dedim. Baktım bu sefer de Resemek yazıyor. 'Efendim bu sefer gerçek 'r', diğer 28 harf sağlam' dedim."

Programda, Şahin'in 25 Aralık koşusu için start vermeye hazırlandığı anda korumasının denemek amacıyla erken ateşlediği silah ile ilgili görüntüler de yayınlandı.

"Gerçek silah olsa beni vuracaktı"

Şahin'in o anlardaki zorlu ve komik anları stüdyodakileri kahkahalara boğdu. Şahin şöyle dedi:

"25 Aralık koşusuna ben start verecektim. Yanımızdaki koruma, güvenlik arkadaşımız. Ben de neye baktığını anlamadım. Deneme yapıyormuş. Sema bunu niye yaptın diyorum. 'Deneme yaptım' diyor. Gerçek silah olsaydı beni vurmuştu herhalde."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Sitki Siyrilmış

Belediye secimlerine yaklaşirken Fatma Hanim ve yanindakiler otobüste halki selamliyorlardı. Yanindaki mv halk için "bunlar niye koyun gibi bakiyor" demisti de hep beraber gülmüslerdi. Benim de bu anım aklima geldi.
 • Yanıtla

Mikiforov

Günahım kadar sevmiyorum bunu
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23