• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fatih Erbakan'ın 'İstanbul adayını çekme' şartlarından sonra kamuoyu bunu sordu: Ekrem İmamoğlu bunları yapacak mı?

Yeniakit Publisher
2024-03-28 22:52:00 - 2024-03-29 01:31:50
Fatih Erbakan'ın 'İstanbul adayını çekme' şartlarından sonra kamuoyu bunu sordu: Ekrem İmamoğlu bunları yapacak mı?

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, İstanbul adayını çekme şartlarını açıkladı. Kamuoyu Erbakan'a, "Peki İmamoğlu bunları yapacak mı?" diye sordu.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan İstanbul adayı Mehmet Alınöz'ü geri çekmek için bazı şartlar sundu.

Yeniden Refah'ın Genel Başkanvekili Doğan Aydal gibi isimlerin etkisinde kalarak attığı adımlarla tepkileri üzerine çeken Fatih Erbakan'dan İstanbul açıklaması geldi.

Erbakan, babası merhum Necmettin Erbakan Hoca'nın damadı Mehmet Altınöz'ü İstanbul adayı yaptı. Alacağı oy oranıyla CHP-DEM ittifakına hizmet etmekten öteye gidemeyecek olan Erbakan, "oyları bölmeyin" eleştirilerine kulak tıkadı.

Gerçeği parti içinde etkisinde kaldığı isimler yüzünden fark edemeyen Erbakan, İstanbul adayını çekmek için ise bazı şartlar sundu.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Altınöz'ün adaylığından vazgeçmek için, Ticaret Bakanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı'nın, "İsrail ile devlet olarak ticaretimiz yok" açıklamalarına karşın, "İsrail'le ticareti sonlandırın" şartını sundu.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Erbakan sözlerinin devamında, "Kürecik Radar Üssü'nü kapatın, emekli maaşını 20 bin TL’ye çıkarın" ifadelerini de kullandı. Ayrıca Erbakan kendisini eleştiren mütedeyyin kesime, "Ey troller, bizim şartlarımız belli." diye yakışıksız bir üslupla seslendi.

'Hamas terör örgütü' diyenlere mi kazandıracaksın?

Kamuoyu Faith Erbakan'ın sunduğu şartlarına şu kısa ve net cevabı verdi: Ekrem İmamoğlu bunları yapacak mı?

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Bşy b

İşleyeceği günaha kılıf arıyor, birkaç soruda ben soruyorum yeniden refah a o zat lbgt ye verdiği desteği kesecekmi, deme olan desteği bitecekmi, istanbul a hizmet edecekmi, sultan Ahmet Camii'nin havlusuna kadar girecek eski bizans arenasını yapmaktan vazgeçecek mi buldukları ilk fırsatta Ayasofya'yı kapatacakmı, müze yapacakmı peki senin istediğin Kürecik üssünü kapatıp itrael ile işbirliği yapmayacakmı buldukları her fırsatta kapalı kadınlara sarıklılara hakaret etmeyecek lermi

Vatansever

Ata mirası İstanbul'u yöneten zata aynı şartları sundunuz mu?
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23