• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fatih Erbakan'dan medyaya eleştiri: Bizi görmezden gelerek ambargo uyguluyorlar

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, bazı yayın organlarına eleştiri de bulunarak, "Bizi gösterdikleri zaman insanların sevgisini engelleyecek bir bahaneleri olmadığından, Yeniden Refah Partisi'ni görmezden geliyorlar." dedi.

Yeniakit Publisher
2019-11-17 21:37:00 -

 Taha Emre ÖZDEMİR  yeniakit.com.tr 

Yeniden Refah Partisi 1. Olağan Genel Kurulu'ndan sonra yeniakit.com.tr'ye açıklamalarda bulunan Genel Başkan Fatih Erbakan, "Hep birlikte tarih yazacağımız muazzam bir kongre olacak diye ifade etmiştik. Düşündüğümüz gibi de oldu." dedi. "Rahmetli Erbakan Hocamızın bütün insanımızın gönlünde bıraktığı o çok hoş sadayla ve tabii ki Milli Görüş hareketinin 50 sene boyunca milletimize yaptığı efsane hizmetlerin de bereketi ile bugün çok güzel bir tablo ortaya çıktı." ifadelerini kullanan Başkan Erbakan, "Salonun içi de dışı da bir insan seli halinde doldu, taştı. Milli Görüş'ün ikinci kırk yıldaki büyük şahlanışının, yeni zaferlerinin işaret fişeği manasına gelen büyük kongremizi en mükemmel şekilde gerçekleştirdik." şeklinde konuştu.

'Medya bizi görmezden geliyor'

Yazılı ve görsel medyanın Yeniden Refah Partisi'ni görmezden geldiğini söyleyen Başkan Erbakan, sözlerine şöyle devam etti:

"Yeniden Refah Partisi'ni gösterdikleri zaman arkadan söyleyecekleri bir sözleri yok. İnsanlar, Yeniden Refah Partisi'ni duyduğu zaman onların içindeki sevgiyi önleyebilmek için ne söyleyecekler? 'FETÖ ile bağlantısı var.' diyemezsiniz. 'Terör örgütü ile bağlantısı var.' diyemezsiniz. 'Geçmişi karanlık.' diyemezsiniz. 'Hedefi belli değil.' diyemezsiniz. 'Dış güçlerle irtibatı var.' diyemezsiniz. 'Yolsuz ya da hırsız.' da diyemezsiniz. Diyecek hiçbir şeyleri olmadığı için, 'Kimsenin kulağına kar suyu kaçırmayalım. Bu partiyi yok sayarak göstermeyelim.' diyorlar."

'Rahmetli Erbakan Hocamıza da aynı ambargoyu uyguladılar'

"Rahmetli Erbakan Hocamızın döneminde de medya ambargosu çok yaşandı ancak Erbakan Hocamızın ifadesi ile 'Tırnakları ile sökerek.' aldı ve Milli Görüş'ü iktidara taşıdı. Biz de aynı istikamette yürüyen insanlar olarak bütün bu engellere rağmen; yılmadan, usanmadan gece gündüz çalışacağız. En kısa zamanda gelmemiz gereken noktaya ulaşacağız. İnşallah bu ambargolar bizleri yıldıramayacak ve engelleyemeyecek."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mikiforov

Biz herşeyin farkındayız ... ilk seçimi bekliyoruz ...tek başına ittifak kurmadan gelmek amacı ile hareket edin ... Allah yardımcınız olsun...
 • Yanıtla

dumanlı

Oldumu ya şimdi. Fatih ileri demokrasinin olduğu bir ülkede ambargoyu nereden çıkarıyorsun
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23