Eski kedicik Ceylan Özgül'den bomba Acun Ilıcalı iddiası!

Adnan Oktar yapılanmasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulunan Ceylan Özgül, sosyal medya hesabından Acun Ilıcalı hakkında bomba bir tweet attı. Özgül, Ilıcalı'nın Oktar'ın eski müridi olduğunu açıkladı.

13 Temmuz 2018 Cuma 07:42
Eski kedicik Ceylan Özgül'den bomba Acun Ilıcalı iddiası!

Adnan Oktar'ın örgütüyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Ceylan Özgül, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Acun Ilıcalı'nın da eski bir mürit olduğunu iddia etti.

ÖRGÜTÜN İÇ YAPISINI ANLATTI

Polis, Adnan hoca ve 234 müridine 4 ilde şafak operasyonu düzenledi. Aralarında Adnan Oktar'ın da bulunduğu 170 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan yaşları 11 ile 40 arasında değişen 70 kişi Adnan Oktar'dan şikayetçi oldu. Operasyonun ardından, geçtiğimiz aylarda Oktar'ın yanından firar eden Ceylan Özgül, çeşitli TV kanallarına ve ajanslara verdiği röportajlarla örgütün iç yapısını anlattı.

ILICALI'NIN ESKİ BİR MÜRİT OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Özgül'ün Twitter hesabından yayınladığı bir mesajda "TV8'de yayın kesilmiş bir hata olmuş sanırım sayın Acun Ilıcalı da eski bir mürit olarak anlattıklarımı teyit edecektir" ifadelerini kullandı. Özgül'ün tweetti sosyal medyada bomba etkisi yarattı. Özgül, daha sonra bu tweetini sildi.

Haber Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma 07:42

YORUM YAZ

 • YavuzYavuz5 ay önce
  Acur, adnanın gardaşı sayılır. Abileride pensilvanyalı dey.us.
 • Ayşe MutAyşe Mut5 ay önce
  İnanırım birden parlaması aksesuarların yani masaların bile mason işareti olması ve gençleri eğlence sektörüne yöneltip uyuşturması
 • KAMİLKAMİL5 ay önce
  HİÇ TANIŞMASALAR DA,İZLEDİKLERİ USÜL BATIL DİYARLARI PARLATARAK EKRANA TAŞIMAK...BİRİ BOGAZIN BİR YAKASI İSE DİĞERİ KARŞIYAKASI...YOLU BULUŞANLARDAN
 • HaticeHatice5 ay önce
  Acun ilicalinin mal varliginin takipte olmasi lazim alman dusunur simdi ismi aklima gelmiyorderki bir kisi birden bire herhangi bir varligi olmadan zengin olmus ise o kisi mutlaka bu parayi gayri mesru yoldan kazanmistir demistir halen kitaplari okunan bu dusunurun dediklerini iyi anlamak gerekir
 • CahitCahit5 ay önce
  Canerin ve Acunun ordan gelme olduğu zaten biliniyordu.
 • Acunun verdigi zararAcunun verdigi zarar5 ay önce
  Acun'nu Turk topkumunaverdigi zarari Adnan Oktar bin yilda veremez. Sapikliklar bebek tecavuzleri bosanmalar her tur aaksilik Acun programlariyla tavan yapti. Toplumu dinamitledi Acun
 • Acun ilicali denen..Acun ilicali denen..5 ay önce
  Acun ilicali denen tasmali it yillardir 7-24 zehir enjekte ediyor, toplumu cururttu kanser etti. Ondan sonrada, biz neden boyle olduk. Bize ne oldu" diye salak salak sorular sorariz.. Akp bu vebalin altindan kalkamazz.
 • Yunus 16Yunus 165 ay önce
  BU ACUNU BİR YERLER DESTEKLEMESE BU KADAR HIZLI YÜKSELEMEZ PARA İÇİNDE YÜZEMEZ Dİ? PİS KOKULAR ÇIKMAYA BAŞLADI? BU İŞİN UCU SİYASİ FETÖCÜLER İ BULUR? KEDİCİKLERE GİDENLER TAKILANLAR YANDI? İNŞAALLAH KAMERA KAYITLARI ELE GEÇİRİLMİŞTİR. BAKALIM NERELERE KADAR GİDECEK.
 • adnanadnan5 ay önce
  acunun mason olduğu söylenir zaten programından Müslüman halkı ifsat işi var aynı oktar gibi Israil var bunların arkasında Ilıcalıda derdest edilmeli
 • muratmurat5 ay önce
  teknik takip 2 yıl önce başlamış yani 15 temmuz işgal girişimi sonrası.demekki fetöyle irtabata geçmeseydi bu şerefsiz bu din düşmanlığına devam edecekti.Bir müslüman olarak bu vatanın bir evladı olarak devletten ve diyanet işleri başkanlığını elini taşın altına koymamasından dolayı ahirette açıklama isteyeceğim.
 • yusuf toygunyusuf toygun5 ay önce
  Caner Taslaman da eski bir mürit. Zinanın her çeşidinin mertçe takdim edildiği o seküler ortamda senenin her ayını mart ayı olarak yaşayıp, şimdi hadis ve sünnet düşmanlığı pompalayan o gevrek ağıza sıra gelmeyecek mi?
 • atalayatalay5 ay önce
  acunda yandı mamillet adnana gösterdiği tepkiyi göstermez acuna yalakalıgı severler

Günün Karikatürü

12 Aralık 2018