Esed yanlısı fitne organından alçaklık! Kaçakçıların çatışmasını "TSK ve ÖSO çatıştı" diye verdi

Kaçakçılığın merkezi olarak bilinen Keferhum köyünde yaşan bir çatışmada bir kaçakçı öldü. Bu çatışmayı fırsat bilen Esed rejimi yanlısı haber sitesi ise çatışmanın TSK ile ÖSO arasındaki çıktığı yalanını uydurdu. Bu yalan haberin Erdoğan'ın yeni bir operasyon sinyali vermesinin ardından gelmesi dikkat çekti.

13 Ağustos 2018 Pazartesi 01:17
Esed yanlısı fitne organından alçaklık! Kaçakçıların çatışmasını "TSK ve ÖSO çatıştı" diye verdi

 yeniakit.com.tr 

İdlib'in kuzey kırsalında kaçakçılığın merkezi haline gelen Selkin beldesinin Keferhum köyünde bir çatışma meydana geldi.

Reyhanlı karşısında bulunan köyde yaşanan çatışmada kaçakçılıkla uğraşan Mustafa Reşit isimli şahıs öldü.

ESED REJİMİ YANLISI HABER SİTESİNDEN ALÇAK YALAN

Keferhum köyünde yaşanan çatışmayı fırsat bilen Esed Rejimi yanlısı almasdarnews.com adlı fitne organı, çatışmanın TSK ile Özgür Suriye Ordusu arasında gerçekleştiği yalanını ortaya attı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Suriye'nin kuzeyine yeni bir operasyon yapılacağı sinyalini vermesinin ardından ÖSO ile TSK arasında fitne çıkarma girişimi manidar karşılandı.

İşte o haber sitesinin alçak fitnesi:

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ağustos 2018 Pazartesi 01:17

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Mart 2019