Avrupa 'eşcinsel' sapkınlığı meşrulaştırıyor!

Brüksel'deki NATO zirvesinde liderlere eşlik eden First Lady'lerin yer aldığı aile fotoğrafındaki tek erkek Lüksemburg'un eşcinsel sapkınlığa düşmüş başbakanın sözde eşi Gauthier Destenay oldu. Böylece 'first lady' tanımı 'first spouse (eş)' oldu.

13 Temmuz 2018 Cuma 09:39
Avrupa 'eşcinsel' sapkınlığı meşrulaştırıyor!

Eşcinsel sapkınlığı dünyada yaygınlaştırmak ve meşru hale getirmek amacıyla uluslararası sinsi bir çalışma yürütülürken siyaset nezdinde de bu girişimler baş gösteriyor. Bilindiği üzere Lüksemburg'un eşcinsel başbakanı Xavier Bettel 2015’te Gauthier Destenay  isimli bir erkekle evlenmişti.

Brüksel'deki NATO zirvesinde liderlere eşlik eden First Lady'lerin yer aldığı aile fotoğrafındaki tek erkek Lüksemburg'un eşcinsel başbakanı sözde eşcinsel eşi Gauthier Destenay oldu.

LİDERLERİN EŞLERİ DE ETKİNLİKLERE KATILDI

Belçika'nın başkenti Brüksel'deki NATO zirvesinde liderler dünya meseleleriyle ilgilenirken eşleri de çeşitli etkinliklere katıldı.

AİLE FOTOĞRAFINDAKİ TEK “ERKEK” OLDU

Lüksemburg'un eşcinsel başbakanı Xavier Bettel'in 2015'te evlendiği Gauthier Destenay (39), lider eşlerinin çektirdiği aile fotoğrafındaki tek erkek oldu. Böylece 'first lady' tanımı 'first spouse (eş)' oldu

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma 09:39

YORUM YAZ

 • OktayOktay8 ay önce
  Kökünüz kurusun!!!Allah'ın laneti üzerinizden eksik olmasın!!
 • hay bin gunduzhay bin gunduz8 ay önce
  hepimiz avrupanın ...e olduğunu biliyoruz
 • TRAJİKTRAJİK8 ay önce
  TRAJİK HEMDE KOMİK YANİ NE DİYELİM ALLAH ISLAH ETSİN AB Cİ KAFA VE BUNA AYAK UYDURMAYA ÇALIŞAN ZAVALLI İKTİDAR
 • Kiminle berabersen..Kiminle berabersen..8 ay önce
  İslam anlayişında;Kimle berabersen ona benzersin, benzediklerin gibi ölür onlarla diriltilir, onlarla ayni muamele tabi tutulursun.." der. Turkiye, Bati ile ayni ilahi-azaba maruz kalmak istemiyorsa, Bati'nin kuyrugunu bir an evel birakmalidir
 • Gunaydin Akit!Gunaydin Akit!8 ay önce
  Avrupada hemcins nikah yasallasali 10 yili gecti. ABD'de B.Clinton zamanidan beri hemen her eyalette yasallasti. Bunu bilmiyor olamazsiniz
 • demirdemir8 ay önce
  lut kavminin başına gelenler bunlarında başına gelsin sapıklar

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019