• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Eşcinsel sapkınların hedefi çocuklar! 'Cinsiyetsiz' kitapların listesini yayınladılar

Yeniakit Publisher
2019-11-24 02:15:00 -
Eşcinsel sapkınların hedefi çocuklar! 'Cinsiyetsiz' kitapların listesini yayınladılar

Eşcinsel sapkınlığı çocuklara aşılamaya çalışan KAOS GL, sosyal medyadan sapkınlığı ve inançsızlığı aşılayan 'cinsiyetsiz' kitapların listesini yayınladı.

 yeniakit.com.tr 

Eşcinsel sapkınların derneği KAOS GL, sosyal medyadan skandal bir paylaşıma imza attı. 

ABD ve AB'nin fonladığı, sapkınlığı yaymak için faaliyet gösteren KAOS GL adlı oluşum, çocuklara cinsiyetsizliği ve sapkınlığı aşılayan kitapların listesini yayınladı.

Sapkınlık ve inançsızlık aşılanıyor

Daha önce Akit'in de ortaya çıkardığı kitapların da bulunduğu listede, feminizm gibi cinsiyetçi ideolojilerin, eşcinsellik gibi sapkın cinsel eğilimlerin ve eşcinsel evliliklerin özendirildiği, İslam dışı inançların aşılamaya çalışan kitapların bulunması dikkat çekti.


ÖNE ÇIKAN VİDEO

Bu skandal kitaplara nasıl müsaade ediliyor?

Öte yandan böyle sapkın kitapların Türkiye'de yayınlanmasına nasıl müsaade edildiği tepkiye yol açtı. Milli güvenlik sorunu haline gelen bu sapkın eğilimlerin kitaplarla çocuklara aşılanmaya çalışılmasına Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin nasıl bir adım atacağı merak konusu oldu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

İkk

Ya Rabbim bizleri evlatlarımızı ümmeti Muhammed’i tüm insanlığı bu kötülüklerden ve kötülerden koru YARABBİ....BİZLERE HAYIRLI YAŞAMA HAYRI YAYMA ŞERRİ ÖNLEME VE MÜCADELE ETME RUHU VER YARABBİ HAYIRLI BİR KUL OLMAYI YARABBİ.....AMİİİNN

aslan

onlara destek veren bir atayarak safını belli etmedi mi??
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23