Eş cinsellik belası

Gazetemiz okurlarından Hüseyin Harputoğlu, "Eş cinsellik belası" başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

22 Temmuz 2019 Pazartesi 11:39
Eş cinsellik belası

Hüseyin Harputoğlu

Bu ifadeyi ağzıma almak bana çok çirkin geliyor. Fakat mecbur kalıyorum. Sözde yüzde 95’i Müslüman olan bu ülkede bu vahşeti gündeme getirenlerde hiç vicdan yok mu? Bunların dini, imanı nedir? En azından insan olarak hiçbir insani duyguları yok mudur? İsrail’de eş cinsel evlilik var mıdır? İnsan öldürmesini bilirler fakat batıl da olsa dinleri bunu kabul etmez. Hayvanlarda eşcinsellik var mıdır? Her hayvan eşiyle yaşar ve evlat edinirler. Her hayvan eşini kıskanır, domuz hariç. Camilerde musalla taşı vardır, acaba bunları kabul eder mi? O zaman buna da bir ölçü getirmek lazım. Lut (A.S.)’ın kavmi bu yüzden helak olmuştur. Bunu Kur’an-ı Kerim haber veriyor. Bu insanlık dışı ahlaksızlığa sahip olanlar, Lut (A.S.)’ın kavminde 30-40 kişiyi geçmezdi. Cenab-ı Hakk (C.C.) Cebrail (A.S.)’ı helak için gönderdiğinde, gece binlerce insan teheccüt namazı kılıyordu. Fakat bu Mü’minler bu rezil ve ahlaksızlara müdahale etmediler. Lut (A.S.)’a sahip çıkmadılar. Bunun için hepsi helak oldu. Lut kavminin helak olduğu Lut Gölü Ürdün’dedir. Rahmetli babam hacca giderken bu göle uğramış fakat bu gölden gelen pis koku yüzünden göle yaklaşamadığını söyledi. Efendimiz (S.A.V.)Cennet anaların ayağı altındadır” buyuruyor. Bu eş cinseller çocuk doğurabilir mi? Böylece bir nesli yok ediyorlar. Bu vahşeti Ebu Cehil bile yapmadı. Ama onun yolundan gidenler onu da geçtiler. Maalesef bunların içinde seçilmişlerden de vardır. Büyük millet meclisine varıncaya kadar. Bunların nikâhını da bunları seçenler kıysın. Efendimiz (S.A.V.) “Nefsim yedi kudretinde olan Allah’a yemin ederim ki; Ya emr-i bil-maruf nehy-i ani’l-münker yaparsınız (Allah’u Teala’nın emirlerini anlatırsınız, yasaklarından alıkoyarsınız) yoksa öyle belalar musibetler gelir ki; o zaman yaptığınız duaya Allah’u Teala icabet etmez” buyurmuştur.

Bizler bir gemideyiz. Birileri gemiyi delmeye çalışıyorlar. Ne yapalım bana ne mi deriz? Böyle diyenler kendini denizin dibinde bulurlar. Bizler de kendimizi ve neslimizi düşünmek mecburiyetindeyiz.

Şimdi Rabbimizi dinleyelim. Bunlar dinlemezler. Bunlar yaratan Allah’u Teâla’yı dinleselerdi bu duruma düşmezlerdi. Rum Suresi Ayet 21’de “Yine O’nun ayetlerindendir ki (O’nun büyüklüğüne delalet eden alametlerdendir) sizin için kendi cinsinizden kendilerine ısınırsınız diye (muhabbet duyarsınız diye) eşler yarattı. Aranıza bir sevgi ve merhamet koydu. Şüphesiz ki bunda düşünecek bir kavim için nice ibretler vardır” buyurulmuştur. Bunlarda düşünce diye bir şey yok. Merhum Necip Fazıl’ın ifadesiyle;

Ey hayat süren leşler

Sizi kim diriltecek.

Bunları ancak mezar diriltir. Efendimiz (S.A.V.) “İnsanlar uykudadır öldükleri vakit dirilecekler (gerçeği görecekler). Ama pişmanlık fayda vermeyecektir” buyurmuştur. Furkan Suresi Ayet 44’te ise “Yoksa onların çoğunun gerçekten söz dinleyeceğini yahut akıllanacağını mı sanıyorsun? Gerçekten onlar hayvanlar gibidir, hatta yol bakımından daha da sapık ve hayvanlardan daha da aşağıdırlar” buyurulmuştur.

Biz Mü’minler bu seviyeye düşmekten Rabbimize sığınırız. En son seçilen başkan da bu eş cinseller için ‘bu bir tercihtir’ diyor. Mevla’nın bu emrine kulak verilmiyor. Cenab-ı Hakk (C.C.) kendi cinsimizden bizim için eşler yarattığını buyuruyor. Ve evlenmemizi emrediyor. Hayırlı nesiller yetiştirmemizi emrediyor. Bunlar ne istiyor, onu siz söyleyin. Yine merhum Necip Fazıl’ın ifadesiyle;

Su çekildi göründü sanki zamanın dibi

Korkuyorum bu akşam kıyamet varmış gibi.

Ya Rab bunların şerrinden yüce zatına sığındık. Bunlara gelecek beladan Lut (A.S.)’ı kurtardığın gibi bizi, neslimizi ve bütün müminleri koru. Amin.

Selam Huda’ya tabi olanlara…

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 22 Temmuz 2019 Pazartesi 11:39

YORUM YAZ

  • Zübeyir DurduZübeyir Durdu1 ay önce
    Hüseyin Harputoğlu kardeşimize bu güzel yazısından dolayı teşekkür ediyorum. Bu yazı inananların sapkınlara karşı alması gereken tavrı ilahi lafız ve delillerle fasih bir şekilde göstermektedir. Ancak mesele artık şahısların ve ümmetin tavrından öte, devlet mekanizmasının müdahalesini de mecburi hale getirecek bir aciliyet arz etmeye başlamıştır. Sapkınlar yaptıkları kepazelikler neticesinde yakalandıkları zührevi hastalıkları yaymaktadırlar. Bu haliyle bir toplum sağlığı tehdidi olmuşlardır. Halk sağlığı devletin mesuliyetindedir. Nasıl verem, çiçek gibi hastalıklarla mücadele edilmişse zührevi hastalıklar ve onun kök sebebi olan sapkınlık ve fuhşiyatla da mücadele devletin vazifesidir. Kendilerine lgbti diyen ve sapkın fiillerini karmaşık kategorizasyonlara tabi tutarak alfabeden seçtikleri harflerle tuhaf kısaltmalara girişen sapkınlar kepazeliklerini insanımıza dayatmakta kabul görmeyince de şirretlik ve küstahlıkla milletimize meydan okumaktadırlar. “Velev ki” diye başlayıp kendileri hakkında argodaki en ağır hakaretleri sıralayarak güya kendileriyle barışık imajı vermeye çalışan ve bu halleriyle itibar değil nefret celbeden bu mahlûklar özellikle gelişim çağındaki minik yavrularımızı ve gençlerimizi hedef almakta onlara yılışıklık ve sırnaşıklık yaparak rezil yaşamlarının içine çekmeye çalışmaktadırlar. Pedofili sapıklığı da lgbti sapkınlığı gündemi içinde meşrulaştırılmaya çalışılmaktadır. Pedofil-lgbti ittifakı (sapık-sapkın ittifakı) batıda tamamen görünür hale gelmiştir. “Travesti çocuklar” diye adlandırılan makyaj yapılmış ve dans kırıtma kıvranma gibi rezilce bazı hareketler belletilmiş zavallı masumların küçük yaşta cinsel kimlik tercihi yaptığı iddia edilmekte; böylelikle ilerdeki aşamalarda pedofilin de cinsel tercih olarak gösterilmesine zemin hazırlanmaktadır. Bu haliyle lgbtip çok derin içtimai bir sorundur. Nesillerin devamını tehdit etmekte küçüklerin bedensel ve ruhsal gelişimini tehdit etmektedir. Sapkınlar tedavi ve bu halleriyle mücadele gibi yolları tercih etmektense ahlaki hassasiyetleri felce uğramış bir toplumda daha rahat müptezellik yapacakları beklentisiyle dış mihrakların emir ve güdümünde STK kisvesi altında beşinci kol faaliyeti yürüten teşekküller oluşturmaktadırlar. Müslüman Türk milletini değerlerinden soyutlaştırarak mutantlaştırma gayretinde olan Haçlı-Siyonist çevreler bu sapkınlara “rahat edeceksiniz” telkinatıyla yıkıcı faaliyetler yaptırtmaktadırlar. Bu haliyle sapkınlık bir milli güvenlik meselesi hüviyetini de haizdir. Bu olgular devlet aygıtının bu hayâsızlar çetesine karşı sert, tavizsiz bir politika üretmesini zaruri kılmaktadır.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Ağustos 2019