• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Erol Mütercimler’den çok konuşulacak çıkış! 'Ekrem İmamoğlu'na yol kapanmıştır' dedi ve onun ismini verdi

Gündemde kalmak için ilginç çıkışlar yapan ve komplo teorileriyle bilinen Erol Mütercimler, Külliye’ye giden CHP’li yalanıyla ilgili olarak, "Bu saatten sonra Ekrem İmamoğlu'nun hiç şansı kalmamıştır" dedi.

Yeniakit Publisher
2019-11-24 20:40:00 -
Erol Mütercimler’den çok konuşulacak çıkış! 'Ekrem İmamoğlu'na yol kapanmıştır' dedi ve onun ismini verdi

Sürekli, “Kriz kapıda, savaş geliyor, iç savaş çıkacak” söylemleriyle kriz çığırtkanlığı yapan ve her seferinde sözleri havada kalan gazeteci-yazar Erol Mütercimler'den ilginç bir açıklama geldi.

Erol Mütercimler, "Beştepe'ye giden CHP'li' yalanı konusuna ilişkin yaptığı değerlendirmede, Ekrem İmamoğlu ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

Mütercimler, "Bu saatten sonra Kemal Bey'in karşısına kimse çıkamaz. Çıkan adamı da 'Erdoğan ile görüştü' diye suçlarlar. Erken seçim, erken alınmış. Öne alınmış, cumhurbaşkanı adayları konusu var. Herkes, kendisi de Ekrem İmamoğlu adaylık için gösteriliyor. İmamoğlu'nun cumhurbaşkanlığı yolu kapalıdır. Hiç heveslenmesin, CHP'den cumhurbaşkanlığına olası bir aday olacaksa o kişi Mansur Yavaş'tır. Yani Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı'dır. Ama Kemal Bey'in gönlünde yatan kişi Mansur Yavaş değil, Abdullah Gül'dür" dei.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

millet

Bu süslü bahriyeli binbaşının ki biz onlara yenge deriz bunu askerler bilir. Hiç bir öngörüsü tutmamıştır. Bana göre chp nin Muharrem den başka seçeneği kalmamıştır. Muharrem İnce mezhepçi yapılanmanın farkında olan ulasalcı kesimi bir şekilde konselide etmesini becermiş ve Cumhur başkanlığı adaylığı bu ahmakça şark kurnazlığı ile yapılan kumpas sayesinde perçinlenmiştir . Başka aday çıkardıklarında Muharrem bağımsız seçime girerse yüzde onyedi yada yirmi oy alır ve bütün sinsi tuzaklar bozulur . Yani elleri mahkumdur .İnşallah yanılıp başka birini aday gösterirler ve böylece biterler Amin.
 • Yanıtla

Ömer

Çoğu ekonomik tahminleri tutan !! Herkesin merak ettiği!! Kişi şimdi siyaset tahmini yapıyor şu olacak bu olacak hep hikaye . Sen önce hani dolar patlayacak çatlayacak yedi lira olacak yok on lira olacak demiştin .( iyi ki olmamış) nasıl olsa millet iki gün sonra unutuyor değil mi ?
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23