Seçim 2019 Sayfası

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rize mitinginde Muharrem ve Meral'e pankartlı gönderme

Rize’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim mitingi yaptığı alana asılan pankartlardan birinde anne tarafından Rizeli olan Muharrem İnce ve eşi Rizeli olan Meral Akşener'e göndermede bulunuldu. Pankartta, 'Rize’nun toruniymiş, Rizenun geliniymiş, Bi çekilun bakayim, Asil Rizeli Gelmiş…' ifadeleri yer aldı.

13 Haziran 2018 Çarşamba 18:15
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rize mitinginde Muharrem ve Meral'e pankartlı gönderme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rize’de gerçekleştireceği miting alanı saatler öncesinden dolmaya başladı.

Rize Valiliği önünde konuşacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın miting alanı saatler öncesinden hemşehrileri tarafından doldurulmaya başladı. Miting alanında asılan pankartlar ise mitinge katılan hemşerilerini güldürdü. Annesi Rizeli olan CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi ve eşi Rizeli olan İYİ Parti’nin Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’e ithafen yazılan espirili pankart dikkatleri üzerine topladı.

Üzerinde Rize’ye has ağız ile ‘Rize’nun toruniymiş, Rizenun geliniymiş, Bi çekilun bakayim, Asil Rizeli Gelmiş…’ yazılı dev pankartın önünde Rizeliler hatıra fotoğrafları çektirerek sosyal medyada paylaştı. 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Haziran 2018 Çarşamba 18:15

YORUM YAZ

  • fetösavarfetösavar10 ay önce
    Böyle şeylere ihtiyacımız yok
  • DiyarbakırlıDiyarbakırlı10 ay önce
    Allahına kurban Rizeli !

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Nisan 2019