Başkan Erdoğan'dan Süleyman Demirel paylaşımı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in vefat yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

17 Haziran 2019 Pazartesi 14:14
Başkan Erdoğan'dan Süleyman Demirel paylaşımı!

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel için mesaj yayımladı.

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in vefat yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Mesajda şu ifadeler yer aldı:

"Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, ülkemizin gelişmesine ve ilerlemesine değerli katkılarda bulunmuş, devlet ve siyaset adamı olarak milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinmiştir. 9. Cumhurbaşkanı Demirel'i vefatının yıl dönümünde rahmet ve saygıyla anıyorum."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Haziran 2019 Pazartesi 14:14

YORUM YAZ

  • AHMET AHMET 1 ay önce
    Sayın Cumhurbaşkanımız sizi çok seviyorum ancak bunu söylemek zorundayım bence 28 şubattaki rolünü başörtülüler Arabistana gitsin sözünü daha bilmediğimiz duymadığımız ne varsa siz daha iyi bilirsiniz;dikkate alsanız cenaze töreni ile ilgili bile şöyle bir durmak gerekirdi.Kenan EVREN beye haksızlık oluyor. Allah bilir ya bazı iyi şeyler yapmış gibi görünse de bazı şeyler kefede ağır basar.Bence çok bile yaptınız artık bırakalım kendi halinde yatsın.Babam bile Rahmetli Menderesin devamı olmadığını anladı bu zatı hatırlamak oy getirmez artık gerek yok.. Sayın Akit gazetesi sizde ismimi vermeden lütfen bu konuda haber yapın da bu adaletsiz durum bitsin.Saygılarımızla arz ederiz.
  • doğrucudoğrucu1 ay önce
    reisim sanırım bir dil sürçmesi oldu devletimizin demişsin abd ve israilin olacaktı düzeltme ihtiyacı hissettim

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Temmuz 2019