Erdoğan, 'Bu nasıl enerjidir' sorusunu soran gence cevap verdi!

Berk Can Doğan isimli vatandaşın "Ben evden okula hatta markete gittiğimde yoruluyorum; Cumhurbaşkanımız her gün iki üç ili nasıl geziyor? Bu nasıl bir enerjidir" sorusuna Cumhurbaşkanı Erdoğan "Aşkınan çalışan yorulmaz." cevabını verdi.

14 Mart 2019 Perşembe 23:44
Erdoğan, 'Bu nasıl enerjidir' sorusunu soran gence cevap verdi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Berk Can Doğan isimli gencin twitter’dan kendisini etiketleyerek, “Ben evden okula hatta markete gittiğimde yoruluyorum; Cumhurbaşkanımız her gün iki üç ili nasıl geziyor? Bu nasıl bir enerjidir. Bir gün içerisinde neler yaptığını, bu kadar programa nasıl yetiştiğini, yanında olup görmek isterdim” şeklinde yaptığı paylaşıma cevap verdi:

“Berk Can kardeşim, "Aşkınan çalışan yorulmaz."
Milletimizle kucaklaşmak bize yorgunluk değil, ancak mutluluk getirir. Bir gün inşallah bir miting temposu içerisinde görüşürüz.”

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Mart 2019 Perşembe 23:44

YORUM YAZ

 • ayşe gülayşe gül5 gün önce
  nazar edercesine konuşanlara da iyi niyet tavsiye ediyorum.nazardan kem gözlerden korusun rabbim sayın c.başkanımızı.
 • Sıradan bir vatandaşSıradan bir vatandaş5 gün önce
  Allahım nazarlardan korusun seni reisim sen bu millete lazımsın ömrün uzun olsun
 • Suleyman_Capoglu@hotmail.com [email protected] 5 gün önce
  Allah Resul din kuran vatan millet aşkı sevtası olan yorulmaz Recep Tayyip Erdoğan liderimiz yorgunluğunu bu sevda kideriyor
 • polat3polat36 gün önce
  bende diyorum ki ona o enerjiyi verenyüce yaradandır gerçekten hayret etmemek elde deyilmaşallahdiyelim rabbim nazardan saklasınreisimizidualarımız seninle islam ümmetininlideriBAŞKOMTANIM
 • vurasovuraso6 gün önce
  iste türkiyenin yeni nesli evden markete gidip gelene kadar yoruluyorsa masil calisacak nasil aile gecindirecek vay türkiyem kimlerin elinde kalacaksin ben simdiden üzülüyorum ne nesil yetistiriyor analar babalara gelince zaten cogu köprü altindaki tezahtan gecmis ve simdi böyle cürük nesiller yatistiriyoruz.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Mart 2019