• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Emperyalizmin Suriye yenilgisi sonun başlangıcıdır

Gazetemiz okurlarından Alaaddin Kısa, "Emperyalizmin Suriye yenilgisi sonun başlangıcıdır" başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

Yeniakit Publisher
2019-10-28 14:14:00 -
Emperyalizmin Suriye yenilgisi sonun başlangıcıdır

Alaaddin Kısa

Siyonist ve Emperyalist Dünya Düzeni en büyük yenilgisini Suriye’de yaşadı. Yıllarca emek vermişti Emperyalist Güçler... Ne emekler ne paralar döktüler terör örgütlerine.

40.000 tır silahı yığdılar mazlum coğrafyaya. Milyonlarca insanı öldürdüler veya sürgün ettiler. Petrole ve Arz-ı Mev’ud hedeflerinin merkezi Mezopotamya Topraklarına hakim olan bir güç Dünya’ya da hakim olacaktır. Bunun bilincinde olan Emperyalist Güçler Suriye’ye yığınak yapmıştı.

Arz-ı Mev’ud hedefleri için tüm şartlar hazırdı. Yavru İsrail devleti tam da kurulmak üzereydi. Herkes bu gerçeği seyrediyordu. Ama Türk Milletini kimse hesaba katmamıştı. Milletin Lideri Erdoğan İslam Coğrafyasını düşmekte olduğu bu tuzaktan Barış Pınarlarını akıtarak kurtardı. Tarih bunu yazacaktır. Tarih inşallah Suriye Coğrafyasının tamamının Esed, Rus ve İran Zulmünden de kurtulduğunu yazacaktır.

Suriye Coğrafyasının ekseriyetini oluşturan güçler İktidara geldiklerinde hiçbir yabancı güç ve işbirlikçisi başarılı olamayacaktır. Türkiye’nin görevi iktidara gelecek bu güçlere sahip çıkmak ve yönlendirmektir.Türkiye artık Bölgesel Süper Güç olmanın ötesinde Küresel Süper Güç olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bundan sonra Türkiye’nin olduğu yerde önce Türkiye’ye danışılacaktır.

Yeryüzünde nerede bir mazlum varsa onların hamisi Türkiye olacaktır. Çoklu Dünya Nizamında bende varım diyen Türkiye maddi manevi her yönden güçlenerek önce kendi coğrafyasını ve daha sonra Emperyalistler tarafından nerede bir ezilen varsa o coğrafyaları özgürlüğüne kavuşturacaktır. Türkiye Barış Pınarları Harekatı ile Nemrut’un yakmış olduğu ateşi söndürmüş ve Hazreti İbrahimce bir çıkış sergilemiştir. Bundan sonra ne olacaktır? Bundan sonra olacak şey Coğrafyamızda bulunan diğer yabancı güçlerin de Afganistan’da olduğu gibi atılması sürecinin başlamasıdır. Bu ise halk hareketleri ile olacaktır. Bu Uyanış ve Diriliş Muştusu Türkiye tarafından yakılmıştır.Mazlumların ayağa kalkması ile Büyük Firavunlar ve Yavru Firavunlar alaşağı edilecektir. Hak gelmiş Batıl zail olmuştur.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

şenay doğan

İBRAHİM AS MÜŞRİKLERDEN DEĞİLDİ 
 • Yanıtla

Rabia Zafer

Çok Doğru Bir Yazı Olmuş. Aynen Katılıyorum.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23