Emine Erdoğan, Selin Şekerci'nin özrünü karşılıksız bırakmadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kendisine sosyal medya üzerinden hakaret eden oyuncu Selin Şekerci'nin özür dilemesinin ardından şikayetinden vazgeçti.

14 Mart 2018 Çarşamba 11:54
Emine Erdoğan, Selin Şekerci'nin özrünü karşılıksız bırakmadı

Oyuncu Selin Şekerci 2014 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'la ilgili sosyal medyadan maksadını aşan ifadeler kullanmıştı.

ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Bu sözlerinden ötürü geçtiğimiz yıl Emine Erdoğan'dan özür dileyen Selin Şekerci, "Birkaç yıl önce yaptığım bir sosyal mecra paylaşımı ile ilgili Sayın Emine Erdoğan Hanım'a kendimi ifade etme şansı buldum, kendisinden özür diledim. Özrümü kabul ettiği ve beni anlayışla karşıladığı için yine bu mecradan kendisine teşekkürlerimi ve saygılarımı iletmek isterim" demişti.

EMİNE ERDOĞAN DA ŞİKAYETİNDEN VAZGEÇTİ

Hakaret ve tehdit ettiği iddiasıyla 1 yıl 8 aydan 4 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle tutuksuz yargılanan Selin Şekerci'nin bu özrünün ardından, Erdoğan cephesinden de sürpriz bir hamle geldi. Ünlü oyuncu hakkındaki şikayetinden vazgeçen Emine Erdoğan, avukatı aracılığıyla şikayetin geri alındığına dair dilekçe verdi.

Haber Tarihi: 14 Mart 2018 Çarşamba 11:54

YORUM YAZ

  • ÖzkanÖzkan9 ay önce
    kiz baskalarin gazina gelme, saygini yitirme
  • birisibirisi9 ay önce
    oğlumla aynı sıralara denk gelmişti. ikisi de o üniversitede devam etmedi.o vesileyletanışmıştım kendisiyle.güleryüzlü saygılı sevecen bulmuştum.
  • alpagualpagu9 ay önce
    büyüklük göstermiş hanımefendi...yakışmış.

Günün Karikatürü

15 Aralık 2018