• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Elbise giydirilmiş kütükler!..

Gazetemiz okurlarından Mesut Yücetürk, "Elbise giydirilmiş kütükler!.." başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

Yeniakit Publisher
2019-10-21 14:15:00 -
Elbise giydirilmiş kütükler!..

Mesut Yücetürk/Kayseri

Böyle buyuruyor Rabbimiz; münafıkları anlattığı Münafikun suresinde:

Onları gördüğün zaman kalıpları hoşuna gider. Konuşurlarsa sözlerine kulak verirsin. Onlar sanki çizgili Yemen kumaşından mamul elbiseler giydirilmiş kütükler gibidirler. Her gürültüyü kendi aleyhlerine yönelik bir hareket sanırlar. Onlar katıksız hak düşmanıdırlar. Onlara karşı ihtiyatlı ol, onlardan kendini koru. Allah onları kahretsin. Nasıl da haktan ayrılıp, küfre döndürülüyorlar. “ (Münafikun 4, Ahmet Tekin meali)

Başta ABD olmak üzere AB ve dünyanın büyük ekseriyetine kütük dersek iltifat etmiş oluruz. Lakin her gürültüyü her hareketi kendi aleyhlerine zanneden hak düşmanı oldukları da aşikardır. Buna Arap Birliği de dahil. Bunlar ALÇAK, HAYSİYETSİZ, HAİN.

Kuzu postuna bürünmüş sırtlanlar. İkiyüzlü değil, bin yüzlü MÜNAFIKLARDIR.

ABD denen kızılderili soykırımcısı, eli kanlı katil ve başındaki ruh hastası, dengesiz, küstah, kibirli başkanları, başta Obama olmak üzere yüzümüze gülerken arkamızdan hainlik yapıp Türkiye’nin can düşmanı PKK’yı yıllarca destekleyip, besleyip büyüttüler. Trump da YPG’yi onbinlerce TIR silah ve maddi yardımda bulunarak besledi. Bunu yaparken de sık sık sihirli MÜTTEFİK ve DOSTUMUZ kelimesi ile Türkiye’nin sırtını sıvazladı hep.

Tarihleri kanlarla ve soykırımlarla dolu gözü dönmüş, menfaatine insan hayatından daha çok değer veren ALÇAK AB havlamaya devam ederken, Trump denen dengesiz, hem Türkiye Cumhurbaşkanını ABD’ye davet ediyor, arkasından da bazı bakanlara ABD’ye giriş yasağı koyarken, ülkemizi ekonomik yaptırımla tehdit ediyor. 

Eyyy! Trump denen dengesiz. Bu nasıl bir densizlik? Bu nasıl bir devlet adamlığı? Bu nasıl bir edep, bu nasıl bir ev sahipliğidir? Buna bizim ülkemizde; Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu? denir.

Burdan Sayın cumhurbaşkanımıza çağrımdır;

Sayın Cumhurbaşkanım, bu millet tarihinde hiçbir zaman tehditlere boyun eğmedi. Ölümü zillete, şerefini açlığa tercih etti. Şerefi için yaşadı, şerefi için öldü.

Bu alçak Trump ve eli kanlı ABD denen küstah ülkeye boynumuzu büktürme. Gereken cevabı gönderdiği itlerine ilet. Ve sakın ola ki bu davete icabet etme. 

Çünkü ayıdan post, düşmandan dost olmaz. İnsanlar zor günlerde belli olduğu gibi zor zamanımızda da hangi ülkelerin dostumuz olduğu belli olmuştur.

Hasılı Rabbimiz; ”Sen onların milletlerine tabi olmadıkça ne Yahudiler, ne de Hıristiyanlar senden asla hoşnud ve razı olmayacaklar. De ki, gerçekten de Allah’ın hidayeti, hidayetin ta kendisidir. Şânım hakkı için, sana vahiyle gelen bu kadar bilgiden sonra, kalkıp da onların arzu ve heveslerine uyacak olursan, sana Allah’dan ne bir dost bulunur, ne de bir yardımcı, buyurur. (Bakara 120 Elmalılı H. Yazır meali)

Son söz;

DİK DURUNUZ VE MUTLAKA DİKLENİNİZ!

Bunlar başka dilden anlamaz.

Çünkü; Sükut, zalimin zulmünü artırmasına sebep olur.

ALLAH KAHRETSİN ONLARI!”

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

hercai

Evet dogru, cumhurbaskanimiz o davete icabet etmemeli. Birak Trump gelsin!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23